fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
19 Серпня, 2018, 14:12

Команда попрощалася із Юрієм Солов’єнком, який перебрався до «Шерифа»

Матч із «Поділлям» був прощальним для тренера «Ниви» Юрія Леонідовича Солов’єнка. Він стояв у витоків «Ниви-В», яка лише поверталася на професійний рівень. Під його керівництвом клуб виступав у аматорському чемпіонаті Вінниці, нашої області і України.

Юрій Леонідович завдяки своїй комунікабельності, досвіду і працелюбності чудово співпрацював із різними керманичами нашої команди: Володимиром Ревою, Володимиром Горілим і до останнього часу із чинним головним тренером Денисом Колчіним. А також із президентом клубу «Нива» Василем Вовком.

Близько чотирьох місяців Юрій Леонідович самотужки керував «Нивою», у якості в.о. головного тренера. І здобув у цій ролі кілька пам’ятних і важливих перемог. Наразі Юрій Леонідович Солов’єнко переїздить до Тирасполя, де працюватиме у системі відомого клубу «Шериф». Як він сам казав, це місто разом із Вінницею – головні у його футбольній кар’єрі. Тому Юрій Леонідович не сумнівається, що з часом повернеться до нас. До того ж саме у місті над Бугом мешкає його родина.

Незважаючи не на кращий настрій після складного подільського дербі (2:2), вся команда і тренерський штаб після матчу зібралися у вінницькому «Ліга-Барі». Цей заклад громадського харчування зі спортивним нахилом було обрано через те, що його директор Сергій Єгоров є палким прихильником вінницького футболу. У «Ліга-Барі» поруч із куточками «Арсеналу» (Лондон), збірних Франції та Аргентини є й куточок атрибутики вінницької «Ниви». Тут продаються й квитки на матчі флагмана гри № 1 міста над Бугом.

Головний тренер «Ниви» Денис Колчін  подякував за гостинність і популяризацію нашого клубу Сергію Єгорову. Він навіть висловив сподівання, що «Ліга-Бар» може стати для нивівців свого роду клубом, де святкуватимуть славні перемоги і розбиратимуть причини відносних невдач.

Йшлося про те, що 18 серпня із команди уходить Юрій Солов’єнко. Натомість колективу представили нового спортивного директора Михайла Куницю, який деякий період не працював у «Ниві».

– У «Ниві» якщо не кращий, то один з кращих головних тренерів мінімум рівня другої ліги. Один із кращих тренерських штабів та ігровий склад. Тому я впевнений, що «Нива» досягне тих висот і вирішить ті задачі, які стоять перед командою. Сьогодні в матчі з «Поділлям» наша гравці доказали, що є справжніми мужиками, бо двічі відігравалися у складних ситуаціях. Відтак вони й надалі досягатимуть всього, що необхідно, – каже Юрій Солов’єнко.

Прес-служба СФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу