«Колос» (Ковалівка) – «Нива» – 5:0. Перша поразка в 2018 році. Коментар Дениса Колчіна

У неділю, 11 березня, «Нива» провела черговий контрольний поєдинок. Нашим суперником був першоліговий «Колос» (Ковалівка, Київська область). Грали на стадіоні Ірпеня (Київська область).

Було цікаво дізнатися, чи зможе команда Василя Вовка і Дениса Колчіна продовжити свою безпрограшну серію у товариських поєдинках у 2018 році, яка сягала восьми матчів. Екзаменатор був серйозним: «Колос» посідає четверте місце у першій лізі і продовжує боротьбу за підвищення в класі.

На жаль, вже після першого тайму вінничани програвали з рахунком 0:2. Один з м’ячів ми пропустили з гри, інший – з пенальті. Нагадаємо, таким же чином розгорталися події і в попередньому матчів нивівців – проти першолігового ПФК «Суми». Але тоді на фініші поєдинку нашим хлопцям вдалося відігратися (2:2).

На жаль, в матчі з «колосівцями» історія не повторилася. Вищий за класом суперник домінував на полі і провів ще три м’ячі. Отже, 0:5. Холодний душ, який перервав безпрограшну серію.

Матч прокоментував головний тренер «Ниви» Денис Колчін:

– «Колос» нас переграв. Надав нам гарний урок. Все зрозуміло, зважаючи на рахунок. Суперник дістався дуже сильний, який претендує на вихід до Прем’єр-ліги і, ймовірно, заслуговує цього. Ми намагалися нав’язати свою гру, але не вийшло.

– Денисе Борисовичу, яка ігрова лінія несе більше вини у поразці з великим рахунком?

– Команда програє вся, починаючи від тренерів. А не лише захисники та воротар. Ця поразка нічого не вирішує, вона є гарною наукою для нас. Головне – це результати в офіційних матчах сезону.

– Які ще ігрові лінії потребують підсилення?

– Вочевидь, всі без винятку. Немає межі вдосконаленню.

 

Прес-служба СФК «Нива», колаж Максима Паламаря.