Колінс Нгаха: «В Бучі ми не відчували себе в гостях»

Першу перемогу в сезоні (2:1 проти «Оболоні Бровара»-2) прокоментував головний тренер «Ниви» Колінс Нгаха:

– Грали ми добре і заслужено, у важкій боротьбі, перемогли. Створили багато моментів, а могли забивати й більше. Але маємо проблеми із реалізацією. Втім, хлопці – молодці! Вони заслужили цей результат. Я задоволений якістю гри і тим, як наші гравці віддавалися боротьбі.

Навіть у попередніх програшних поєдинках це було далеко не завжди заслужено. Тоді нам дещо бракувало везіння. Але, як відомо, фартить сильнішому. Значить, в тих іграх ми не були такими. Зараз Фортуна була на нашому боці. Ми до цього не перемагали в у 6 поспіль матчах чемпіонату України. Дуже сподіваємося, що далі буде краще.

– Колінсе, Ярослав Браславський у попередніх матчах мав багато моментів, але не реалізовував їх. Зараз він використав свій шанс …

– Разом із Артуром Загорульком у Ярослава виходить непоганий атакувальний тандем. Ми його награємо. Сподіваємося, що ця пара далі матиме кращі показники. Адже Артур і Ярослав – дуже кваліфіковані виконавці.

Вважаю, що забитий м’яч у Бучі стане для Ярослава позитивним поштовхом. Він заслуговуємо це своїм ставленням до справи. Здорово проти «Оболоні» відіграв й Загорулько – мав кілька гольових моментів й виконав вирішальну гольову передачу.

– Підтримка вінницьких вболівальників у Бучі відчувалася?

– Вітаю всіх наших вболівальників із перемогою. Особливо вдячний тим, хто приїхав на матч. Ми відчули серйозну підтримку. І не почувалися, як в гостях. Особливо хочу подякувати тим трьом нашим фанам, хто прибув до Бучі на велосипедах. Заради таких вболівальників ми завжди готові викладатися на полі!

Прес-служба ФК «Нива»