Колінс Нгаха – про матчі із «Вересом» і «Чайкою»

Головний тренер «Ниви» Колінс Нгаха прокоментував матч із «Вересом»:

– Перші хвилин були дуже нервовими для нашої команди. Не було зібраності, як і просив на передматчовій установці. Плюс «Верес» забив швидкий гол – це спантеличило і погіршило настрій хлопцям.

Ми ніяк не розраховували на те, що швидко пропустимо 2 м’ячі. У такій ситуації, та ще й у гостях, було дуже непросто. Але наші футболісти знайшли в собі сили, і в другому таймі грали набагато впевненіше. Недарма ми відіграли 2 голи і мали моменти, щоб зрівняти рахунок.

– Що можна сказати про нашого наступного суперника?

–  «Чайка» – дуже незручний суперник, який мало пропускає. Ми грунтовно готуватимемося до нього, розбиратимемо ігри. І гратимемо лише на перемогу. У нас немає іншого виходу! Збираємося зробити висновки із помилок, які були допущені в попередній грі проти «Вереса».

Водночас всі наші гравці дуже зібрані. Вони розуміють, в якій складній турнірній ситуації ми перебуваємо.

– Чи будуть рокіровки в складі?

– Думаю, так. Зараз майже всі в строю, окрім Рогозіна і Попова (його питання через травму голіностопу в грі з «Чайкою» – під питанням). Дискваліфікованих у нас немає.

Водночас ми зараз не вирішуємо очевидних турнірних задач і не маємо мети досягти певного результату. Тому більше довірятимемо молоді, гравцям «Ниви» U-19. Ця команда успішно виступає в чемпіонаті України цієї вікової категорії, і її футболістів ми постійно переглядаємо.

Прес-служба ФК «Нива»