Когут: «Коли Колінс Нхага був гравцем, ставилися із повагою до його порад. Тому кардинально нічого не змінилося»

На запитання відповідає захисник «Ниви» Владислав Когут.

– Владе, мої вітання. Хоча, скоріше, доцільніше буде почати: “Із поверненням до рідної команди”. Які відчуття тебе переслідували, коли ти знову одягнув нивівську футболку?
– Приємно було повертатися. Багато позитивних емоцій, спогадів пов’язано із “Нивою”. Тому хочеться знову виходити на поле за підтримки наших вболівальників.
– Отримавши травму кілька років тому, ти зник з поля зору. Вдалось залікувати прикре пошкодження та наскільки добре ти себе зараз почуваєш?
– Після травми я давно вилікувався. Грав спочатку в чемпіонаті Вінницької області. Останні півроку виступав в чемпіонаті України серед аматорів за “Факел” (Липовець). Почуваю себе добре і готовий віддаватись на полі на всі 100 %.
– Коли “Ниву” очолив Володимир Горілий, тебе запримітили на перегляді в першій команді. Що тоді не склалось?
– Володимир Горілий очолив “Ниву” у той період, коли мені зробили операцію, але я був ще на контракті в команді. Півроку пропустив через травму, а потім не зміг довести головному тренеру, що я вже готовий повернутись одразу в другу лігу. Тому і повернувся в аматорський футбол. Тоді для мене було важливо постійно грати і набрати оптимальні кондиції після тривалої перерви.
– Розповідаючи не на камеру, ти неодноразово виявляв бажання повернутися до професійної вінницької команди майстрів. Як вважаєш, що більше тобі допомогло це зробити: збіг обставин чи копітка праця?
– Якби я не працював, то на мене б зараз не звернули увагу і не запросили ще раз спробувати свої сили на професійному рівні.
– Ти давно знайомий із головним тренером «Ниви» Колінсом Нгахою, Ще відносно недавно грав з ним в одній команді. Що відчуваєш, коли він дає вказівки тобі на футбольному полі?
– Коли Колінс Нхага ще був гравцем, до нього прислуховувались партнери. Всі ставились із повагою до його порад. Тому зараз кардинально нічого не змінилось.
– На завершення – тепле слівце для вболівальника.
– У мене ще під час першого приходу до “Ниви” залишилось чудове враження від наших вболівальників. Помітно, що люди живуть командою, переживають. Це дуже приємно. Тому хочеться, щоб вінничани приходили на стадіон, підтримували нас.

А ми, в свою чергу, обіцяємо робити все, щоб радувати наших вболівальників грою і результатами. Разом – і до кінця!

Спілкувався Андрій Пацановський, фото прес-служби ФК «Нива»