fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
16 Березня, 2021, 8:48

Хлопець з Писарівки став гравцем вінницької «Ниви»

Нещодавно писарівчанин Владислав Загробський підписав контракт з командою «Нива»(Вінниця) і у її складі готується до продовження сезону.

Досі 24-річний футболіст виступав лише за аматорські команди у чемпіонаті Вінницької області та Калинівського району.

Калинівським вболівальникам ім’я Владислава Загробського добре відоме. Він один з лідерів команди «Стимул» з Писарівки.

Команда "Стимул" з Писарівки. Владислав Загробський сидить третій праворучКоманда “Стимул” з Писарівки. Владислав Загробський сидить третій праворуч. Автор: Олександр Ференець

У її складі ставав найкращим гравцем футбольного турніру, який організовує у Калинівці Віталій Буяльський.

Владислав Загробський (ліворуч) та Віталій БуяльськийВладислав Загробський (ліворуч) та Віталій Буяльський. Автор: Калинівка City

Також Владислав ставав чемпіоном Вінницької області з футболу серед аматорів, його визнавали найкращим гравцем цих змагань.

Владислав каже, що вирішальним став тренувальний матч, у якому вінницька «Нива» зустрілася з однією з аматорських команд, в складі якої він грав. Владислав вийшов на заміну, відіграв лише другий тайм, але його гра сподобалась тренерові «Ниви». Після цього його запросили на збори, а згодом підписали контракт.

Владислав задоволений адаптацією і тим як у нього складаються справи в команді, хоча, каже, після аматорських команд потрібно було звикнути до нових фізичних навантажень.

-Перших два-три тижні було важко, – каже Владислав. –Тренування відбуваються двічі на день, доводиться виконувати багато фізичної роботи, адже закладаємо основу для продовження сезону. Поки все складається добре.

У вінницькій «Ниві» Владислав Загробський грає на позиції центрального нападника і він уже двічі відзначився забитими голами під час тренувальних матчів.

Успіхові вихованця радіє і його перший тренер Сергій Рабцун.

-Радий за Владислава, – каже Сергій Рабцун. – Він з дитинства любить футбол. Цю любов йому прищепив батько Всеволод Загробський. Владислав здібний і наполегливий футболіст. Бажаю, щоб він успішно заграв у новій команді.

Джерело: Калинівка City

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу