fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
13 Липня, 2018, 11:55

Керівник друкарні «Кловер» Максим Дружинін: «Пропагуємо «Ниву» усіма доступними нам способами»

Вінницька друкарня «Кловер» є щирим та надійним партнером вінницької «Ниви». На спонсорській основі, тобто безкоштовно, вона друкує великі вуличні афіші, маленькі афіші для громадського транспорту, картки-акредитації журналістів та іншу поліграфічну продукцію для нивівців. Це невипадково, адже керівник всеукраїнської мережі «Кловер» Максим Дружинін є палким прихильником футболу, як гри. А також – багаторічним вболівальником «Ниви», у якій він бачить неабиякі перспективи. Адже відвідує матчі нашої команди і спостерігає на власні очі за прогресом її гри.

– Максиме Андрійовичу, Ваше підприємство підтримує «Ниву», як соціальний проект, який потрібен багатотисячній армії вболівальників футболу. Який ефект ви шукаєте від цієї співпраці?

– В першу чергу я особисто і наша команда підтримуємо спорт. Зокрема, футбол. Нам всім він дуже подобається. І ми хотіли б, щоб у Вінниці він активно розвивався і вийшов на високий рівень. Для цього ми ухвалили рішення підтримувати клуб «Нива» нашого рідного міста. Пропагуємо його всіма способами, які нам доступні: афіші, поліграфія на різноманітних носіях: квитки, брошурки, програмки тощо.

– Своєю інформаційною підтримкою клубу Ви хочете показати і нагадати всім мешканцям Вінниці те, що у нас є чудова футбольна команда?

– Радимо вінничанам приходити на матчі та підтримувати свою рідну «Ниву». Серед іншого, ми друкуємо невеликі афіші (формату А4) для громадського транспорту Вінниці. Багато людей, які бачать цю рекламу, дізнаються, що наш футбольний клуб існує, грає в чемпіонаті Україні з футболу і досягає певних результатів. Адже дехто з них думав, що «Нива» давно припинила своє існування назавжди! Так, кілька років клубу не існувало, але наразі він переживає період відновлення славних традицій. Тому створення розміщення нашої інформаційної та рекламної продукції є дуже потрібним.

– Ви є вболівальником?

– З юнацьких років вболіваю за «Ниву». Ходив на матчі і тоді, і зараз, коли є така можливість. 21 липня у мене як раз День народження. А наступного дня, 22 липня, з друзями відвідаю матч-відкриття нового сезону, домашню гру із тернопільською «Нивою».

– Що згадуєте з тих славетних для нашого футболу часів?

– На матчі «Ниви» я в юності ходив зі своїм дідусем. Мені подобалася шалена підтримка багатьох тисяч вболівальників і атмосфера, яка панувала на матчах. Нагадаю, тоді трибуни були повністю забитими, і дідусь купував квитки на гру заздалегідь. Це було справжнє свято. До матчу я готувався за день. На матч йшов з нивівським шарфиком.

– Граєте у футбол?

– Коли виходить. Граємо по неділях в компанії колег та друзів на СК «Нива». Серед них, приміром, віце-президент «Ниви» Вадим Кудіяров і один із лідерів вінницьких ультрас Дмитро Рогозюк.

– Які перспективи бачите у нашого клубу?

– Відзначаю покращення гри і результатів «Ниви». Нові молоді хлопці непогано вливаються у колектив, прогресують. Хотілося б, щоб вінницький клуб підвищився у класі. Сподіваюся, що у «Ниви» вийде виконати це, якщо ми будемо рухатися у правильному напрямку. Спільними зусиллями зможемо відновити славу вінницького професійного футболу і повернути вболівальника на стадіон!

– Як прихильник спорту і керівник потужного поліграфічного підприємства, можливо, ще якісь види спорту підтримуєте?

– Підтримуємо й інші спортивні заходи, які відбуваються у Вінниці. Наприклад, нещодавні змагання серед бодібілдерів і стронгменів у Центральному парку культури і відпочинку. Зокрема, безкоштовно друкували банери, афіші, робили написи на футболках і кепках. Ми підтримуємо спорт і хочемо, щоб вінницька молодь вела здоровий спосіб життя.

– Останнім часом Ви мешкали у столиці …

– Я навчався у Київському національному університеті будівництва та архітектури за фахом «міське будівництво». Закінчив аспірантуру, захистив дисертаційну роботу (на звання кандидата наук) на тему «організація будівельного девелопменту в проектах рекреаційного продуктивного відновлення територій». Йдеться про покращення і використання занедбаних площ, в тому числі й промислових ще часів СРСР.        

–  Як відомо, саме друкарня «Кловер» є піонером у Вінниці щодо онлайн-замовлень?

– Саме так. Ми першими почали надавали можливість клієнтам замовляти поліграфічну продукцію онлайн, в Інтернеті. Це можна зробити на нашому сайті «clover.com.ua», не виходячи з власного офісу чи квартири.

– Передоплатою?

– Зрозуміло. Адже продукцію ми виготовляємо ексклюзивно для кожного клієнта. Ви самі обираєте ті написи, що будуть розміщені на товарі. Тому він потрібен тільки вам. Ми не можемо ризикувати друкувати без передоплати. Але виключення робимо для постійних клієнтів.

 – Ви є керівником не лише вінницької філії, але й всієї загальноукраїнської мережі підприємств «Кловер». Скільки філій вона об’єднує?

– У нас є друкарні в Києві, Одесі і Вінниці. Наразі в першу чергу збираємося розвивати мережу у Вінницькій області. Зокрема, плануємо відкрити філії в Могилеві-Подільському, Жмеринці, Козятині. В найближчих планах – також охопити Хмельницький і Житомир.

Прес-служба СФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу