fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
23 Серпня, 2016, 7:50

Капітан «Ниви-В» Андрій Циганков: «Протягом сезону значно додали»

Вінницька «Нива-В» на мажорній ноті завершила сезон. Молода команда Василя Вовка фінішувала в чемпіонаті Україні серед аматорів двома перемогами і закономірно посіла друге місце в групі. Одним із лідерів флагману вінницького футболу був її капітан і найдосвідченіший гравець – 27-річний Андрій Циганков. В інтерв’ю він розповів про свою спортивну кар’єру та виділив ключові моменти минулого сезону.

– Як і всі, я почав тренуватися в спортшколі. Раніше вона мала назву СДЮШОР «Нива», а зараз перейменована в ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. Був чемпіоном області серед юнаків, учасником юнацьких чемпіонатів України, грав за збірну Вінниччини, – розпочав Андрій Циганков.

– Андрію, в яких колективах Ви виступали на аматорському рівні?

– Грав в різних командах на чемпіонаті Вінницької області – у вищій та першій лігах. Зокрема, за «Патріот» (Тульчин), вінницьку СДЮШОР «Нива» (там були зібрані випускники спортшколи), «15 Громаду» (с. Руданське, Шаргородський район), ФК «Юхимівка» (Шаргородський район) тощо. Після ФК «Юхимівка» перейшов до «Ниві-В».

– Які трофеї здобували зі своїми командами?

– Два трофеї здобував в першій лізі чемпіонату Вінниччини. Зокрема, перемагав в чемпіонаті області в складі «Приват-Петролу» (с. Агрономічне, Вінницький район) в 2011 році і команді Ямполю-Кирнасівки в 2014 році.

– Оцініть, як найдосвідченіший нивівець, як протягом минулого сезону прогресували молоді гравці нашої команди.

– Якщо порівняти гру «Ниви-В» на старті чемпіонату області і завершення сезону, то наші гравці суттєво додали за цей час і в майстерності, і в психологічному плані. Тому, думаю, більшість з них потрапить до професійної команди другої ліги.

– За рахунок чого після низки втрати очок в чемпіонаті України «Ниві-В» вдалося здобути дві довгоочікувані перемоги, що змусило вболівальників повірити в команду?

– Під кінець сезону ми, нарешті, згуртувалися, як єдиний колектив. Всі були один за одного, підтримували і допомагали на полі і за його межами. Це і допомогло здобути перемоги в матчах чемпіонату України.

– Який матч минулого сезону особливо запам’ятався?

– Перемога в подільському дербі. Адже на поєдинок з «Поділлям» прийшло достатньо багато вболівальників, як для матчів аматорського рівня. Реваншуватися за домашню поразку і «Волоки» було також дуже важливо, адже ми таким чином фінішували на мажорній ноті.

– Керівництво клубу виконує всі взяті на себе зобов’язання?

– Так, жодних претензій у нас немає. Перед гравцями немає якихось заборгованостей. Ми бачимо, що почесний президент СФК «Нива-В» Василь Вовк – людина слова. До того ж просто хороша, приємна людина. Василь Васильович постійно заходив у роздягальню до гравців, вітався і бажав успіху. Щодо нашого тренерського штабу – там зібрані висококласні, професійні фахівці. Думаю, вони відберуть на другу лігу гравців, які з великим успіхом представлятимуть наше місто на рівнів майстрів.
vn.20minut.ua

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу