fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
6 Червня, 2021, 9:50

Іван Петрук: «Переможний результат є наслідком наших старань»

Футбольну зустріч проти “Епіцентру” (1:0) прокоментував гравець вінницької “Ниви” Іван Петрук.

– Іване, “Нива” перемогла в останньому домашньому матчі поточного сезону одного з претендентів на підвищення у класі, дунаївецький “Епіцентр”. Що вдалось команді в першу чергу?

-Гадаю, що в першу чергу нам вдалось виконати настанови тренерського штабу щодо цієї гри – грати у футбол “під нашу диктовку” і лише на перемогу!

 

Було дещо несподівано споглядати за тим, як “Нива” тотально домінувала більшість ігрового часу. Багато часу приділяли фізичній підготовці?

-Підготовка була дуже виваженою. Не можу сказати, що однією «фізикою» ми досягли такого результату! Скажемо, це 1/3 усієї справи. Спочатку виділив би психологічний аспект, а також тактичні моменти. Але це все – одне ціле, тому переможний результат вважаю закономірний наслідком наших старань.

 

-Цікаво вийшло! Забив на 33-й хвилині, маючи 33-й номер. Співпадіння або ти відчував, що вразиш сітку воріт суперника?

-Важко сперечатись, таки дійсно цікаво (посміхається-авт). Навряд чи це є співпадінням, адже на кожну гру маю велике бажання забити гол чи віддати гольовий асист. Найголовніше – це перемога! Ми виграли і порадували вболівальників нашою грою

 

В останньому турі “Нива” вестиме заочну боротьбу з “Буковиною” за 6-те місце в турнірній таблиці. Як спрогнозуєш  долю кращої команди “другого ешелону” ?

-Все залежить тільки від нас. Переможемо “Карпати”, і це буде вирішено.

 

-Гра без глядачів та із заповненими (із карантинними обмеженнями) вболівальниками трибунами… Наскільки для тебе відчутний фактор цієї підтримки?

-Завжди приємно грати з вболівальниками! Команда заряджається їхньою підтримкою, стараємось грати і хочемо лише перемагати. Як у домашніх матчах, так і у виїзних ми не відчуваємо себе “сиротами”. Наші вболівальники – це ТОП. Дякуємо їм за це.

 

Спілкувався Андрій Пацановський

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу