Юрій Соломка: “У матчі з “Нивою” налаштовуємося на перемогу”

Півзахисник рівненського “Вереса” та найкращий гравець минулого туру у Другій лізі Юрій Соломка в інтерв’ю виданню Sportarena.com розповів про настрій перед протистоянням із “Нивою” (подаємо зі скороченнями).

– В попередньому матчі із “Чайкою” відчувалася втома чи команда у функціональному плані готові до такого складного календаря?

– Команда досить добре підготовлена у функціональному плані, втоми не відчуваємо. НК “Верес” готовий витримувати такі непрості матчі і такий складний календар.

– Прогрес у результатах “Вереса” можна пов‘язати з тим, що гравці починають краще розуміти один одного, адже у літнє міжсезоння прийшло багато новачків і потрібен був час, щоб зігратися?

– Дійсно, коли склад команди поповнюється такої кількістю новачків, то потрібен час, щоб зрозуміти вимоги тренера і зігратися. У деяких матчах нам не вистачало зіграності і розуміння один одного. Важливо, що всі разом пройшли через всі перемоги та поразки. Поразки зробили НК “Верес” сильніше, стали краще розуміти один одного. Зробили правильні висновки і рухаємося далі.

– У наступному турі зіграєте проти вінницької “Ниви”. Чого очікуєте від цього матчу?

– Налаштовуємося виключно на перемогу. Розуміємо, що проти “Ниви” буде дуже непросто. Усі суперники, які приїжджають до нас, великими силами закриваються на своїй половині поля, тому потрібно максимум зусиль прикласти для того, щоб зламати масовану оборону. У таких матчах нам складно грати, але ми до цього готові. Впевнений, що на гру завітає велика армія прихильників НК “Верес”, і вони нам допоможуть досягти бажаного результату.

Автор: Ярослав КРОХА