Футбольний клуб "Нива" Вінниця
3 Жовтня, 2019, 13:12

Юрій Корбут”: “Нива-2″ із кожним поєдинком додає”. Таблиця

Після гри із «Адреналіном» свій коментар надав віце-президент ФК «Нива» із дитячо-юнацького футболу, куратор «Ниви-2» Юрій Корбут.
– «Нива-2» розпочала сезон вдало (перемогою над «Поділлям» – авт.). Гравці були готові фізично і тактично. Хлопці розуміють, що необхідно виконувати поставлену задачу – вийти із групи. Для цього потрібно посісти 1-е або 2-е місце. Другий матч ми програли через переоцінку власних можливостей. Далі наші гравці зробили вірні висновки. І бачимо, що колектив із кожним поєдинком додає. Це красномовно засвідчили переможні результати, а це – головне. А наявні помилки будемо вправляти, тренерський штаб їх бачить. Тому, думаємо, ми покращуватимемо гру по ходу сезону, аби досягти поставленої мети.
– Юрію, Ви очікували, що на матчі «Ниви-2» буде приходити до сотні глядачів чи навіть більше? Це непогано для юнацьких команд.
– На поле виходять вінницькі хлопці. Ця молодь вже стукає до складу основної «Ниви». Вона показує хороший футбол. Такого колективу раніше бракувало нашому місту. Тому не дивно, що вболівальники приходять, переживають. Вони підтримують команду.
А молоді нивівці, в свою чергу, не розчаровують і досягають потрібного результату. Навіть, незважаючи на упередженість суддів – це було видно, приміром, в першому таймі матчу із «Адреналіном». Але хлопці витримали і набрали три очки, а решта – забудеться.

Турнірне становище команд першої ліги U-19 (група 1) після 4-го туру.
1. “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) – 12 очок (4 матчі, різниця м’ячів – 13:4);
2. “Нива” (Вінниця) – 9 (4, 9:7);
3. “Гірник” (Новояворівськ) – 6 (4, 4:7);
4. “Ніка” (Івано-Франківськ) – 4 (4, 7:5);
5. “Поділля” (Хмельницький) – 4 (4, 8:11);
6. “Динамо” (Львів) – 3 (3, 5:7);
7. “Адреналін” (Луцьк) – 3 (3, 4:6);
8. “Буковина” (Чернівці) – 3 (4, 8:11).
Прес-служба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу