fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
14 Вересня, 2016, 5:41

Інтерв’ю із захисником «Ниви-В» Віталієм Заторським

Візитка 

Заторський Віталій

№ 2

Народився 5 червня 1997 року

Зріст – 182 см

вага – 78 кг

Амплуа – захисник

– Де Ви розпочали грати в футбол?

– З шести років розпочав у львівських «Карпатах». Тривалий час там був. До шістнадцяти років. Потім академія стрийської «Скали». U-19. Тепер Вінниця.

– Ви постійно грали на позиції захисника?

– В дитинстві я грав у нападі. Потім швидко почав рости. Збільшився зріст – зменшилась швидкість. Тому перевели в захист. І тепер я в захисті почуваюся чудово.

– Воротарем не пробували бути?

– Ні. Ніколи.

– Чим Вас привертає футбол?

– Це з дитинства. Тато казав, що я народився з м’ячем. Напевно, воно було в мене в крові. Тепер це зміст всього мого життя.

У вільний від футболу час чим займаєтесь?

Футболом (сміється). Я весь у футболі і в мене немає вільного від футболу часу. Якщо немає тренувань – то я переглядаю футбольні матчі. Набираюсь досвіду. Дивлюсь як гравці вищого класу грають. Сергіо Рамос, наприклад, інші захисники, які відіграли багато ігор в топ-чемпіонатах, в Лізі чемпіонів. Слідкую за їхнім переміщенням по полю, як вони вибирають позицію, щоб переносити це в свою гру. Набираюсь досвіду, як то кажуть, «на картинці».

– Вболівальники повинні вболівати мовчки, чи «зривати голос» на футболі?

– «Зривати голос». Вболівати за свою команду. Це саме головне. Що б завжди бути з командою, коли команда навіть програє. Адже футболістам вдвічі не приємніше програвати. Коли вболівальники відвертаються від команди під час поразок – це не дуже добре. Але тут у Вінниці, що мене приємно здивувало, хороші вболівальники. Вони завжди з командою. І при поразках і на виїзних іграх. І ми їм дуже сильно дякуємо за це.

– Вболівальники поразку «Ниви» від «Кременя» розцінювали як поразку дійсно сильній та збалансованій команді. Як самі гравці сприйняли її?

– Кожна поразка, повірте, проходить футболістам через біль. Навіть, якщо суперник на голову сильніший, все одно намагаєшся перемогти. Адже поразка – це не набрані очки, це не є радість. Коли ти працюєш цілий тиждень, щоб здобути очки і того не вийшло – це прикро.

– Що найнеприємніше на тренуваннях?

– Найгірше, що може бути у футболі – це травма. На тренуванні або під час матчу. Тому я хотів би побажати всім футболістам, які є на планеті, щоб у них було як найменше травм. Краще щоб їх взагалі не було. Це дуже не приємні моменти.

– Що Вам найбільше подобається на тренуванні?

– Тренувальний процес весь цікавий. Кожна вправа цікава по своєму.  Потрібно розуміти, підключатись та викладатись на повну. Що ми й намагаємось робити.

– Краще перемога чи гарна гра?

– Перемога.

– Які у Вас відчуття, коли ви отримуєте перемогу, не показавши гарної гри?

– Ніяке.

Короткий бліц.

– Більше всього люблю … – футбол.

– Мені не подобається … – баскетбол.

– Кращий відпочинок, це … – футбол.

– Ультрас, це … – любов. Любов моя до ультрас і любов ультрас до футболу.

– Вболівальник йде на футбол з … – хорошим настроєм.

– Вінничанки самі … – хороші.

 

Автор: Олег Семенов

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу