Інформаційний партнер «Ниви» – серед лауреатів Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів і ЗМІ «Україна олімпійська»

В Олімпійському домі відбулося засідання Комісії «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху». У ній взяв участь президент НОК України, олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Комісія підбила підсумки ХVIІI Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів і ЗМІ «Україна олімпійська» (2018 рік). Після детального розгляду експертами поданих робіт і фахового обговорення Комісія назвала найкращих у висвітленні олімпійського руху в різних номінаціях.

Приємно, що серед лауреатів є й представники нашого регіону. Це інформаційний партнер СФК «Нива» – газета «Місто», яка номінована разом із популярними виданнями «Сегодня» і «Сільські вісті». А також спортивний журналіст Євген Лигін і його програма «Вінниця спортивна», що виходила на телеканалі «ВІТА». До речі, вони були переможцями й Вінницького обласного етапу конкурсу «Україна олімпійська», журі якого очолював голова відділення НОКУ, дворазовий срібний олімпійський призер Павло Хникін.

 

Підсумки конкурсу серед спортивних журналістів і ЗМІ Україна олімпійська» (2018 рік)

Найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту)

  1. «Сегодня» (м. Київ)
  2. «Сільські вісті» (м. Київ)
  3. «Проскурів» (м. Хмельницький)
  4. «Місто» (м. Вінниця)

Найкраща спортивна газета року

  1. «Николаевские новости» (м. Миколаїв)

Найкращий спортивний журнал року

«Олімпійська арена» (м. Київ)

Найкраща циклічна спортивна телепрограма

  1. «UA:Спорт», телеканал «UA:Перший» (м. Київ)
  2. «Вінниця спортивна», телеканал «ВІТА» (м. Вінниця)
  3. «Підсумки. Спорт», телеканал «ГОК» (м. Горішні Плавні, Полтавська область)

Спеціальна відзнака – «Шкільні батли», телеканал «Перший західний» (м. Львів)

Найкраща циклічна спортивна радіопрограма

  1. «Планета спорту», «UA:Українське радіо» (м. Київ)

Найкраще електронне видання (відділ спорту)

  1. УНІАН (м. Київ)
  2. «Все про спорт» (м. Рівне)
  3. «Черкаський спорт» (м. Черкаси)

Найкращі спортивні журналісти

  1. Сергій Цукіло, телеканал «UA:Перший», XSport.ua (м. Київ)
  2. Віталій Володько, iSport.ua (м. Київ)
  3. Наталія Васьо, гандбольна команда «Галичанка», «Львівська газета», журнал «Егоїст», XSport.ua (м. Львів)

За відданість олімпійському руху

Сергій Алахвердян (м. Дніпро)

Анатолій Мазуренко (м. Одеса)

Вадим Сірий (м. Миколаїв)

Дебют в спортивній журналістиці

  1. Владислав Шалота, програма «UA:Спорт», телеканал «UA:Перший» (м. Київ)
  2. Євген Лигін, програма «Вінниця спортивна», телеканал «ВІТА» (м. Вінниця).

За найкраще висвітлення участі українських спортсменів в ХХІІІ зимових Олімпійських іграх 2018 року в м. Пхьончхан (Республіка Корея)

  1. Спецпроект «Олімпійська студія-2018», телеканал «UA:Перший» (м. Київ)
  2. Газета «Сегодня» (м. Київ).
  3. УНІАН (м. Київ).

За найкраще висвітлення участі українських спортсменів в ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2018 року в м. Буенос-Айрес (Аргентина)

  1. Спецпроект «Олімпійська доба», телеканал «UA:Перший» (м. Київ).
  2. iSport.ua (м. Київ)
  3. Газета «Сегодня» (м. Київ)