fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
25 Лютого, 2021, 10:44

Інформаційні партнери «Ниви» – серед  лауреатів Всеукраїнських конкурсів

За участі президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона України Сергія Бубки, відбулася церемонія нагородження лауреатів XХ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та XІV Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії. Зважаючи на умови карантину, традиційне зібрання відбувалося у форматі відеоконференції.

На конкурси надійшло понад 500 матеріалів від 54 учасників з 14 регіонів країни. Приємно, що найбільшу активність проявили представники ЗМІ Вінницької області – 10 учасників.  Половина із них стала  переможцями. Це інформаційні партнери «Ниви» – сайт “Вінницька Арена» і «Вінницька газета». А також газети «Місто» і RIA, сайт «Власно інфо».

Великою кількістю учасників відзначився 14-й фотоконкурс – 17 регіонів України представляли 128 фотографів, а це понад 600 світлин. Серед вінничан лауреатом (вже втретє!) став Сергій Гомон.

Загалом заслужені відзнаки лауреатів конкурсів здобули представники 13 областей. Але найбільшу кількість нагород отримають представники Києва, Львівщини та Вінниччини.

Сергій Бубка подякував кожному учаснику конкурсів за професіоналізм, відданість улюбленій справі та популяризацію олімпійських цінностей. Він зауважив, що усі подарунки для переможців будуть надіслані в олімпійські осередки й вручені в регіонах.

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу