fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
6 Листопада, 2020, 10:11

Інформаційні партнери “Ниви” – серед лауреатів обласного конкурсу

Це спортивні журналісти Артур Колесник і Михайло Шафір, газети “Місто”, RIA і “Вінницька газета”, сайти “Арена” і “Власно інфо”.

30 жовтня було підбито підсумки Вінницького обласного етапу Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів і ЗМІ «Україна Олімпійська» (2020 рік).

Компетентне журі зібралося в офісі відділення НОК України у Вінницькій області. До нього входили спортивні журналісти Володимир Бабков і Олександр Сашньов, голова обласного відділення НОКУ Павло Хникін, головний спеціаліст спортуправління Вінницької ОДА Наталя Конюкова, заступник директора МДЮСШ № 5 Тетяна Бондарчук і відомий тренер із легкої атлетики Володимир Прошин.

Призери визначалися таємним голосуванням. Кожен член журі мав один голос, а потім результати складалися.

Найбільш запекла боротьба розгорнулась в номінації «Найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту). Тут два видання набрали однакову кількість балів, і журі вирішило визнати одразу двох переможців – «Місто» і «Вінницьку газету». Газета RIA здобула бронзу.

В інших номінаціях перемогли передача «Арена» на «Суспільному радіо: Вінниця», сайт «Власно інфо», спортивні журналісти Михайло Шафір і Андрій Макрушин.

Переможці і призери обласного етапу конкурсу серед спортивних журналістів і ЗМІ «Україна Олімпійська» (2020 рік) тепер будуть представлені на Всеукраїнському фіналі.

 

Підсумки Вінницького обласного етапу Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів і ЗМІ «Україна Олімпійська» (2020 рік).

Найкраща громадсько-політична газета року (відділ спорту):
1 місце із однаковою кількістю балів розділили «Вінницька газета», «Місто»;
2 місце – RIA.

Найкраща циклічна спортивна теле- і радіопрограма:
1 місце: «Арена» на «Суспільному радіо: Вінниця» (ведучий – Володимир Блажко).

Найкраще електронне видання (відділ спорту):
1 місце – сайт «Власно інфо» (Вінниця);

2 місце із однаковою кількістю балів розділили сайт відділення НОК України у Вінницькій області і сайт «Вінницька арена»

 

Найкращі спортивні журналісти:
1 місце – Михайло Шафір (місцеві ЗМІ);
2 місце – Артур Колесник («Вінницька арена»).
3 місце – Володимир Сімачов (ЗМІ Козятину).

 

Дебют в спортивній журналістиці:
1 місце – Андрій Макрушин (сайт відділення НОК України у Вінницькій області).

Джерело: noc-vin.org.ua

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу