fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
3 Лютого, 2022, 10:43

Ігор Леонов: «Гравці мають робити менше помилок у простих ситуаціях”

Головний тренер вінницької «Ниви» Ігор Леонов прокоментував перемогу над хмельницьким «Поділлям» (2:1):

-Наразі команда проходить тренувальні збори. Це важливий етап підготовки до сезону. У грі з «Поділлям» хлопці – молодці. Вони витримали в хорошому темпі два тайми. Якщо таким же чином  будуть тренуватися і грати, то, думаю, далі буде все гаразд.

-Ігорю Івановичу, як наша команда виглядала на фоні колектива Першої ліги? Адже, як відомо, «Нива» із наступного сезону також боротиметься за підвищення в класі…

-Я поставив умови керівництву: через півроку «Нива» буде прагнути боротися за вихід до Першої ліги. Тому на зборах будемо намагатися грати контрольні із тими командами, які допоможуть оцінити наш рівень. Зокрема, Першої ліги.

-Як буде оновлюватися склад перед сезоном?

-Підсилення обов’язково буде. Адже поки що в обоймі, на контракті в клубі перебуває лише 15 футболістів. Ми слідкуємо за потенційними кандидатами, оцінюємо їхній рівень. Наразі на перегляді перебуває 3-4 футболісти.

-Було помітно під час гри, що Ви незадоволені деякими епізодами. Що Ви хотіли би покращити?

-Треба, щоб наші футболістиробили менше помилок у простих ситуаціях. Хоча гравці добре розуміють мої вказівки, всмоктують інформацію. Подобається, як футболісти стараються. За 10 днів нашої спільної роботи команда в цілому зрозуміла, чого я хочу досягнути. І це найголовніше!

-До поновлення чемпіонату України залишилося 1,5 місяці. Як Ви думаєте, «Нива» зможе добре підготуватися до сезону?

-В завершальній частині сезону нашій команді буле складно вибратися із середини турнірної таблиці, зважаючи на наявний турнірний доробок. Адже 4 клуби значно відірвалися від конкурентів. Але в завершальних матчах будемо битися з усіма, в тому числі із лідерами. Нікому поступатися не збираємося.

Пресслужба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу