fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
13 Січня, 2021, 21:36

Євгеній Костюк переходить у клуб Прем’єр-ліги «Колос» (Ковалівка)

18-річний гравець «Ниви» Євгеній Костюк привернув до себе увагу фахівців минулого року. Приміром, авторитетний всеукраїнський сайт «Sport Arena» визнав його кращим лівим захисником Другої ліги за підсумками першої половини сезону.

Під час зимової перерви перспективний Євгеній Костюк отримав запрошення на перехід до клубу Прем’єр-ліги, учасника Єврокубків «Колоса» (Ковалівка). Нагадаємо, саме він став «кривдником» нивівців на стадії 1/8 фіналу поточного Кубку України із футболу.

За словами представників адміністрації нашого клубу, «Нива» і «Колос» дійшли згоди щодо подальшого футбольного майбутнього Євгенія Костюка. Контракт із вінницьким футбольним клубом вже розірвано за згодою сторін, і Євгеній отримав можливість перейти до команди Прем’єр-ліги із Ковалівки.

В адміністрації «Ниви» наголошують, що надали можливість своєму молодому гравцю для професійного зростання. Водночас висловлюється вдячність Вінницькій ОДЮСШ Блохіна-Бєланова, яка виростила Євгенія Костюка, та «Колосу» (Ковалівка), який надав шанс молодому нивівцю проявити себе на рівні Прем’єр-ліги.

ФК «Нива» дякує за співпрацю Євгенію Костюку і бажає подальших успіхів.

Пресслужба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу