fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
25 Березня, 2021, 12:08

Ярослав Браславський: “У “Ниві” зараз серйозна конкуренція на всіх позиціях”

Вашій увазі пропонуємо інтерв’ю з нападником вінницької “Ниви” Ярославом Браславським.
-Ярославе, закінчилось друге коло теперішнього чемпіонату Другої ліги. З яким настроєм ти вийшов із зимової паузи ?
-Настрій хороший. Ми націлені на роботу та покращення турнірної ситуації.
-Перший офіційний матч у 2021 році тобі вдалось розпочати із забитого м’яча. Впливатиме цей факт на подальшу ігрову психологію?
-Завжди приємно забивати. Сподіваюся, це додасть впевненості в подальших матчах, але головне – це результати команди.
-Продовжуючи про твій гол. Отримавши пас, ти мав купу часу для прийняття рішення! Атака була відточеною на тренуваннях чи це індивідуальна імпровізація?
-Ми аикористали ситуацію, яка склалась на полі. Здається, там Едуард Сербул перехопив м’яч та швидко віддав його мені, а суперник не встиг перелаштуватись. Якщо застосувати вболівальницький сленг, то “міг ще й філіжанку кави з сигарою замовити” – стільки часу мав на прийняття рішення.
– Міг не тільки замовити, а й випити її (сміється-авт).
-Після твого удару м’яч пролетів навиліт через сітку. І склалось враження, що ти на секунду затримався зі святкуванням, аби впевнитись у наявності голу.
– Просто сітки не витримують моїх ударів (жартома-авт.). А взагалі почав святкувати відразу, як тільки побачив м’яча в воротах. Потім вже, на повторі, помітив, що м’яч пролетів крізь сітку.
– У другому таймі гри проти “Карпат” “Нива” відчутно додала у швидкості, що і призвело до взяття воріт. Які фактори сприяли такому пожвавленню в грі?
-Основним фактором був рахунок, який нас не влаштовував. Ми не планували втрачати очки в першому матчі після паузи, тому робили все для перемоги
-Розпочинати гру тобі довелось із заміни. Незвична картина, якщо порівнювати з осінню минулого року. Відчувається конкуренція на місце нападника в команді?
-Так, починати із заміни не дуже звично . Але в команді наразі пристойна конкуренція практично на всіх позиціях. Тому залишається ретельно працювати в іграх та на тренуваннях, щоб отримувати свій час на полі.
-Після гри тебе відзначили з потраплянням до символічного клубу Анатолія Александрова, як гравця, який зіграв 100 матчів за вінницький ФК майстрів. Наскільки вагомим є таке досягнення ?
– Дуже дякую Вам, панове вболівальники, хто не пожалкував часу для цього заняття і не залишив це без уваги. Приємно було.
Проте важливість індивідуальних досягнень не є вагомою без результатів команди.
-Наскільки мені відомо, ви з Ігорем Маляренком можете стати членами ще одного вінницького символічного клубу, по забитим м’ячам. Будете тримати парі з цього приводу?
-Якщо чесно, вперше чую про нього. Але не думаю, що ми будемо концентруватись з Ігорем на цьому. Працюватимемо задля командних, а не індивідуальних досягнень
-Ну і про вболівальників не можна не згадати, які, попри заборону відвідувати стадіон, побудували свою власну “трибуну” поза ареною та підтримували вас. Не очікував цього?
-Я навіть не сумнівався, що наші вболівальники щось придумають! Вони завжди з нами, за що їм велика подяка!
Спілкувався Андрій Пацановський

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу