12 Вересня, 2019, 8:46

Гурідов і Долінський – у збірній 8 туру!

Sport Arena в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout називає символічну збірну туру Другої ліги сезону 2019/20

Воротар – Максим Гурідов (Нива Вінниця)

Вінничани минулого сезону боролися за підвищення в класі, а тепер аж до восьмого туру не мали перемог. Звитяга на Київщині стала можливо, не в останню чергу, завдяки самовідданій грі захисту й воротаря. Гурідов, зокрема, здійснив відразу п’ять сейвів, виграв чистий тет-а-тет проти Ткача, реагував на досить підступні удари з меж карного майданчика. Оболонь-2 непогано комбінувала, тому не будь надійності на останньому рубежі – в Бучі був би зовсім інший підсумок матчу.

Правий захисник – Руслан Пісний (Альянс)

В Одесі проти місцевих фармацевтів він номінально грав зліва, але постійно зміщався і два м’ячі дальніми ударами також забив із правої ноги. Активні підключення, гарні комбінації з одноклубниками – якщо й фулбек настільки вільно діяв на чужій половині поля, то цілком ясно, чому дебютант Другої ліги розгромив Реал Фарму. Окрім цього, Пісний – лідер туру за кількістю єдиноборств (47 при ефективності близько 50%).

Центральний захисник – Олександр Воловик (Поділля)

Заслужений ветеран подільського футболу колись грав за Шахтар, викликався в збірну, пробував легіонерського хліба в Бельгії. А після цього (і це насправді дуже похвально) повернувся в команду рідного краю, передаючи свій досвід молоді. А в Чернівцях Воловик не лише відпрацював у захисті (11 перехоплень, один із найкращих показників туру), а й відзначився попереду. Забив прямим ударом зі штрафного і дуже вишукано (п’ятою) віддав гольову передачу на Зуєвича.

Лівий захисник – Андрій Власюк (Полісся)

Красивою перемогою завершився перший по-справжньому домашній матч відродженого Полісся – на реконструйованій «Спартак-Арені» в Житомирі проти ФК Калуш. І саме з виходом цього гравця у Полісся з’явилася впевненість на лівому фланзі. Власюк не лише справлявся зі своїми безпосередніми завданнями по руйнівній роботі, а й активно підключався до атак. Це після його подачі відкрив рахунок Притиковський, його переведення м’яча на правий фланг дозволило Галенкову асистувати Галенку під другий гол. І це все – після виходу на заміну аж на 68 хвилині!

Центральний півзахисник – Денис Долинський (Нива Вінниця)

Вражаючу роботу виконав лідер середньої лінії вінничан. По-перше, це, власне, показники опорника – 13 виграних єдиноборств, 10 підбирань, 15 передач на фінальну третину поля (все це з високою ефективністю). По-друге, Денис виявився одним із найбільш агресивних гравців гостей – завдав 9 ударів по воротах Оболоні-Бровар-2, забив переможний м’яч на добиванні після стандарту, а ще відбором у центрі поля почав стрімку першу результативну комбінацію.

Центральний півзахисник – В’ячеслав Піднебенний (Альянс)

Повна перемога досвідченого хавбека в матчі проти Реал Фарми! В Одесі Піднебенний став співавтором трьох перших голів – видав хороші гольові передачі на Пісного та Сидоренка, а також подавав у карний майданчик, після чого м’яч відскочив під ще один гол. Бив В’ячеслав по воротах і сам. Такого футболіста, як Піднебенний, раніше не вистачало альянсівцям – на досвіді він допоміг зв’язати лінії.

Правий півзахисник – Сергій Гвоздевич (Гірник)

Досвідчений атакувальний хавбек у парі з Букою відповідав за, умовно, праву зону фінальної третини поля. Неодноразово пробивав по воротах нікопольців, і вже в дебюті м’яч, відбитий після його удару, добив у сітку Гоменко. Ще двічі виручав гостей голкіпер. Але ще до перерви Гвоздевич реалізував пенальті, давши господарям комфортну перевагу. Покинув поле, віддавши всі сили й зробивши вагомий внесок у перемогу.

Лівий півзахисник – Вадим Бовтрук (Діназ)

Одного з найдосвідченіших гравців вишгородського клубу вирізняє той факт, що він свого часу, досить-таки недавно, міг опинитися в Вересі. На цьому майстерно зіграв тренерський штаб Діназа, мотивувавши Бовтрука на видатний матч проти рівнян. Вадим видав дві розкішні гольові передачі, не раз загострював гру й взагалі зробив великий вклад у перемогу над потужним суперником.

Нападник – Антон Шарко (ВПК-Агро)

Перший тайм дебютанти Другої ліги провалили, пропустивши від Авангарду-2 на своєму полі та цілком реально ризикуючи вперше в сезоні втратити очки вдома. Але мобілізаційний резерв у ВПК-Агро дуже потужний, тож потрійна заміна в перерві та подальші рокіровки дозволили розкатати малодосвідчених суперників. Ключова роль тут у Антона – це Шарко використав простір і вивів вперед ВПК-Агро, він же заробив вилучення для суперника, а в кінцівці віддав гольову передачу на Донгаузера.

Нападник – Владислав Прильопа (Чорноморець-2)

«Прорвало» – у матчі проти бідуючої Таврії резервний склад одеситів перервав 6-матчеву серію поразок і набрав перші очки в сезоні. Відразу три – й перемога 6:1. Особливо відзначився Прильопа, який сповна скористався розривом захисту суперників і оформив дубль за якихось 11 хвилин, а до того віддав гольову передачу на Граматика та неодноразово відкривався на ударних позиціях.

Нападник – Ілля Терещенко (Діназ)

Вишгородський клуб ще влітку надумав повернути вихованця столичного футболу з Чехії, але затримка з міжнародним трансферним сертифікатом дозволила задіяти його лише зараз. І що робить Ілля! Три голи в двох стартових матчах, дубль у переможній грі проти одного з фаворитів сезону – Вереса! Терещенко забивав досить різними, але дуже майстерно виконаними ударами, двічі забивши рівнянам і заклавши фундамент сенсаційної розгромної перемоги.