fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
29 Серпня, 2021, 12:48

Головний тренер «Рубікона» Віктор Курята: «Я не здивований перебігом подій у матчі проти «Ниви»

Головний тренер «Рубікона» Віктор Курята прокоментував пресслужбі нашого клубу поразку від «Ниви» (0:4).

-Я не здивований перебігом подій на полі. Під час підготовки ми розуміли, що «Нива» – хороший і міцний суперник. Знали, що у Вінниці буде складно. До того ж не змогли вийти на поле два травмовані основні гравці центральної вісі – Руслан Грабовський та Олег Луценко. Про суті, вони й тягнули команду. Потрібно були закривати ці проблемні позиції, але гравці ротації ще дотягують до необхідного рівня.

Наша команда – молода. Переважно у ній виступають футболісти 18-20 років. Тому наша найголовніша проблема – це стабільність. В одному матчі молодь може відіграти добре, в наступому – навпаки.

-Оцініть зміни в «Ниві» у порівнянні із минулим сезоном?

-Нинішня команда дуже сподобалася. Видно, що колектив зіграний, добре підготовлений до виконання стандартів. Очі у нивівіців палали, вони хотіли проявити себе на очах вболівальників. Підтримка «Ниви» на трибунах чудова.

Хочу подякувати суперникам за те, що вони вказали нам на помилки, над якими потрібно працювати. Виправлятимемо їх і сподіваємося надалі на позитивні результати.

-Який суперник, окрім «Ниви», сподобався у поточному чемпіонаті?

-Із кожною командою грати складно. Перші 8-9 команд нашої групи «А» є приблизно рівними за ігровим складом і клубним бюджетом. Тому нинішній чемпіонат буде цікавим.

Пресслужба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу