Головний тренер «Оболоні-2» Олег Мазуренко: «Атака «Ниви» – одна із кращих в лізі»

Головний тренер «Оболоні-Бровара-2» Олег Мазуренко прокоментував виїзну гру проти «Ниви» (2:2):

– Ми грали із хорошою командою. Атака «Ниви» – одна з кращих в лізі. Ми віддали ініціативу, діяли від оборони, прикривали зони. 100-відсоткових гольових моментів майже не було. Але господарі поля реалізували своїполумоменти.

«Оболонь-Бровар-2» віддав ініціативу, грав на швидких контратаках. Адже ми знали щодо проблем вінничан в обороні. Ми прагнули ними скористуватися.

Загалом ми задоволені результатом. Наша команда, складена із юнаків, набрала 13 очок. І цим ми пишаємося. Ще вчора наші футболісти грали на дитячо-юнацькому рівні, а зараз проти чоловіків. Причому в серйозній зоні «А», яка на три голови сильніша, ніж зона «Б». І багато її команд не поступаються клубам першої ліги. Отже, наші гравці набираються досвіду, а це – найголовніше. Зрозуміло, рівень майстерності поки що є низьким, бракує й впевненості в свої діях.

Природу не обманеш: юнакам 18-19 років на професійному рівні грати непросто. Але вони стають сильнішими із кожним матчем. Наша головна задача – щоб футболісти переходили до першої команди.

– Два забиті м’ячі «Оболонь-Бровар-2» пов’язані із помилками в обороні вінничан? 

– Будь-який забитий м’яч пов’язаний із помилкою. Коли ми пропустили сьогодні перший гол – якщо б крайній захисник не помилився, передача б не пройшла і не було б забитого м’яча. Другий гол ми пропустили, коли не встигли зіграти в підкаті.

Індивідуальна майстерність у «Ниви» висока, як для другої ліги. В нападі у неї грають достатньо креативні і хороші футболісти. Вони провели свої м’ячі невипадково – відкривалися, створювали моменти. Але й ми багато уваги перед грою у Вінниці приділили стандартам. Хотіли із них щось вижати, і це вийшло.

– «Оболонь-Бровар-2» відігралася на останніх секундах. Чи правильно суддя дав переграти доданий час?

– Арбітр судив дуже добре для Вінниці. Усі мілкі фоли ставив у наш бік. Перші 5 хвилин арбітраж був нейтральним, а далі ситуація змінилася. Рефері ані в чому не винен, але більше симпатизував господарям поля.

Ми боремося із суддями в кожній грі. За це я отримав покарання в Калуші. Тоді ми мали повну перевагу, але суддя наприкінці матчу поставив смішний штрафний, після цього просто загнав нашу команду.

Взагалі у вінницькому поєдинку претензій до арбітра щодо епізоду на доданих хвилинах не повинно бути! Адже кутові завжди дограються. Саме так відбувається у провідних чемпіонатах, які ми всі дивимося.

У «Ниві», яка в минулому сезоні боролася за вихід до першої ліги, зібрані хороші футболісти. І незрозуміло, чому вона перебуває в хвості турнірної таблиці. Я бажаю вашій команді усіляких гараздів!

Прес-служба ФК «Нива»