fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
11 Квітня, 2021, 9:53

Головний тренер «Діназа» Володимир Бондаренко: «Передбачали, що «Нива» буде всіма силами оборонятися»

Головний тренер «Діназу» Володимир Бондаренко прокоментував прес-службі нашого клубу підсумок гри із «Нивою» (0:0):

-Ми очікували, що гра у Вінниці буде складною, зважаючи на стан штучного поля СК «Нива». Вважаю, що таких полях не можна грати професіональним клубам! Водночас ми передбачали, що вінницька команда буде всіма силами оборонятися і намагатися не дати нам вільно грати і забивати.

Водночас у попередніх матчах 2021 року «Нива» грала в справжній футбол, намагалася щось створювати. А в матчі із нами вінничани всі сили кинули на захист. Хоча ми самі винні в тому, що втратили очки – треба було реалізовувати свої шанси.

-Вважаєте, що «Діназ» більше заслуговував на перемогу?

-Це очевидно. «Нива» не створила жодного гольового моменту, жодного разу не вдарила в створ наших воріт. Особисто я не побачив у вінничан жодного гольового шансу.

-Як змінилася «Нива» у порівнянні із попереднім матчем із вашим клубом?

-Дуже сильно. Я цьому рад. Бо Вінниця – футбольне місто. Тут має бути команда мінімум Першої ліги. Вінницький вболівальник – дуже класний, тому до міста над Бугом завжди приємно приїздити.

У «Ниви» змінилося керівництво. Нові керівники намагаються змінювати клуб на краще, підсилюють склад і не тільки. Нинішню «Ниву» навіть не можна порівнювати із тим колективом, що приїздив до нас в першому колі.

-Якими є плани «Діназа» на сезон?

-Ми намагаємося перемагати в кожній грі.

-Що можна сказати про виступи за «Діназ» вінничанина Антона Брижчука?

-У нас всі гравці – основні. Склад обираємо конкретно під кожного суперника. Тих, хто краще готовий до гри. В матчі з «Нивою» грою Брижчука я задоволений. Водночас Антон міг забивати двічі, але не використав ці нагоди.

Прес-служба ФК «Нива»

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу