fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
15 Квітня, 2021, 13:26

Головний тренер «Буковини» Євген Коваленко: «Завдяки замінам здобули результат»

Головний тренер «Буковини» Євген Коваленко підбив підсумки переможного матчу проти вінницької «Ниви» (1:0):
-Важко далась ця перемога. Ми, звичайно, контролювали гру, «Нива» швидко і правильно перебудовувалась. Нам було важко долати оборону, але ми впорались із цим. У нас було багато штрафних, кутових, але були й моменти, коли суперники контратакували.
У другому таймі ми трохи освіжили гру, випустили в середину поля Еногелу, тому що почали програвати верхову боротьбу. Поміняли атакувального півзахисника і заміни освіжили. Так само і капітан Тарас Сивка вийшов, і завдяки цим замінам здобули результат.
Перемогла вся команда. Хочу подякувати, в першу чергу, команді, а також своїм помічникам. Ми з ними все обговорюємо, це важливо, адже ми в одному колективі, ми разом перемагаємо і разом програємо.
Хоча здобули важливу перемогу, але водночас у матчі з «Поділлям» через перебір карток не зіграють двоє наших центральних захисників – Дмитрієв і Орловський. На жаль, у нас коротка лава запасних, ротація невелика. Сьогодні на позиції лівого захисника у зв’язку з травмою Сивки грав Денис Рябий. Він впорався із тим, що ми говорили йому на установці. Але в нас невелика лава запасних, ми за кожного гравця боремося, і наш медичний персонал бореться.
Уже маємо ідеї щодо вирішення проблеми у центрі захисту. Після матчу будемо думати, адже вже за декілька днів наступна гра. Будемо налаштовуватися на цей виїзд, гратимемо із командою, яка бореться за вихід у Першу лігу. Постараємося їм теж влаштувати сюрприз», – сказав Євген Коваленко.
Джерело: ФК “Буковина”

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу