«Гренадери» виграли турнір серед вболівальників «Ниви»

Вчора, 17 листопада, у СК «Нокаут» провели  футзальний турнір серед вболівальників «Ниви». Він був присвячений завершенню професійного сезону. Судив кваліфікований арбітр Юрій Наровицький, голова комісії обласної федерації футболу. Організаторами виступили громадські організації «Едельвейс», «Народна воля» і «Ультрас Вінниці».

В змаганні взяли участь вісім колективів. Це були команди ультрас, «Зелено-білої сім’ї над Бугом», представники молодіжних і патріотичних організацій. Вік учасників не обмежували. Тому разом на полі виступали і школярі, і 40-річні чоловіки.

– Ініціаторами проведення турніру були футбольні фанати. Вони бажали позмагатися після завершення професійного сезону, перед зимової перервою. Ми не допускали футзальні команди, які грають у чемпіонаті міста. Бо це не було б цікаво іншим, у них рівень значно вищий. Адже в нашому турнірі зібрані пересічні вболівальники, – розповів співорганізатор змагання Дмитро Рогозюк. – Що стосується професійної «Ниви», то ми будемо підтримувати її завжди – і в скрутні часи, і під час перемог. У разі кризової ситуації складемо план дій і допоможемо нашій команді майстрів!

Грали за олімпійською системою, навиліт. Кожен матч тривав близько 20 хвилин. До фіналу вийшли найсильніші колективи – «Гренадари» і «Спортовія». Основна частина гри завершилася із нічийним рахунком 1:1. Була призначена серія пенальті, у якій більш пощастило «Гренадерам» – 3:2.

В поєдинку за бронзові медалі «Едельвейс» поступився «Зелено-білій сім’ї над Бугом» – 1:3. Призери були нагороджені грамотами від організаторів.

За словами капітана команди «Гренадари» Дениса Клименка, у ній зібрані виключно вболівальники «Ниви», які регулярно відвідують ігри чемпіонату України.

– Ми вже раніше брали участь у турнірах фанів. Але дещо іншим складом. В міських змаганнях аматорів участі не беремо. Сьогодні вдалося перемогти завдяки тому, що більшість хлопців час від часу грають у футбол. Думаю, ми були сильнішими за наших суперників і стали чемпіонами справедливо, – каже Денис Клименко.

Прес-служба СФК «Нива»