fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
23 Жовтня, 2021, 10:40

Футбольний вечір в центрі міста

ФК «Нива» продовжує робити сюрпризи для вболівальників, готувати для них креативні заходи. 22 жовтня в самому серці Вінниці, біля Вежі, нивівці вперше організували футбольний вечір. Там були батл фрістайлерів і футбольний боулінг та інші різноманітні конкурси. А головне – усі охочі могли познайомитися та поспілкуватися із гравцями клубу Вінниччини № 1. Безумовно, це позитивний крок в плані відкритості, формування позитивного іміджу та залучення нових прихильників.

Ірина Аксьонова спостерігала за шоу фрістайлерів разом зі своїми синами, які нещодавно почали відвідувати футбольний гурток.

-Я ще ніколи не була на матчах «Ниви», хоча чула про цю команду. Тепер думаю завітати із родиною на гру, повболівати, – розповіла Ірина Аксьонова.

21-річний Андрій Гуменюк в юності займався футболом. Про нивівськ шоу він заздалегідь не знав – випадково проходив поруч і зупинився.

-Я регулярно відвідую матчі «Ниви», слідкую за її виступами з самого дитинства. Подобається, як нині розвивається клуб, як ведеться робота із вболівальниками. Це цікаво і перспективно.  На жаль, «Ниві» бракує сучасної інфраструктури, але це можна виправити, – сказав Андрій Гуменюк.

Співорганізатором футбольного вечора була фірма BEZBRENDU.

-За допомогою таких масових заходів ми агітуємо вінничан вести здоровий спосіб життя, займатися спортом. Перед цим організовували футбольний турнір. А ось футбольний вечір у Вінниці відбувся вперше. В інших країнах вони бувають нерідко. Тому ми взяли за зразок все найкраще із того, що бачили. А міська влада пішла нам назустріч, – прокоментував амбасадор та івент-менеджер фірми BEZBRENDU Максим Підопригора.

Гравці «Ниви» були задоволені можливістю поспілкуватися із вболівальниками.

-Вважаю, що такі івенти є дуже важливими для розвитку і популяризації клубу і взагалі футболу у Вінниці. Завдяки ним на матчах буде більше вболівальників. Футбольні вечори – гарна розвага для наших прихильників, – сказав 17-річний воротар «Ниви» Владислав Гавриленко.

 Пресслужба ФК «Нива»

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу