Футболісти вінницької “Ниви” завітали до дитячого будинку “Гніздечко”

Сьогодні, 26 березня, футболісти та головний тренер професійного клубу «Нива» відвідали дитячий будинок «Гніздечко». Спортсмени завітали до вихованців з подарунками та власними історіями життя.

Кожен бажаючий мав можливість поспілкуватись із професійними футболістами та вивідати в них секрет успіху. Найбільшим здивуванням для вихованців стало те, що частина футболістів з вінницької команди – не є вінничанами. Також, діти довідались, як саме спортсмени потрапили до команди та чому взагалі полюбили футбол.

В свою чергу, футболісти «Ниви» подарували вихованцям дитячого будинку невеличкі солодкі подарунки та символічно зелену форму для гри у футбол та фірмові м`ячі для юної команди. Не залишився без подарунку і директор закладу Михайло Басюк. Спортсмени  вручили йому  футбольний м`яч з автографами усіх членів команди та шарф з логотипом «Ниви».

«До нас доволі часто приїжджають різні гості. Однак, приїзд футбольної команди – вперше. Я впевнений, що вихованці будуть задоволені і зустріччю і спілкуванням з колективом «Ниви», – додає директор закладу.

Джерело:vinbazar.com

P.S. Про цю зустріч можна побачити відеосюжети в новинах сьогодні, 26 березня. На ТРК “Вінтера” – о 19.00 і 20.30, на ТРК “Вінниччина” – 0 20.00.