fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
4 Жовтня, 2021, 10:08

ФК «Чернігів» і «Нива» розійшлися миром. Огляд матчу

Свою поки що єдину перемогу у чемпіонаті «Чернігів» здобув ще у середині серпня. Після того найпівнічна команда Ліги здобула лише чотири очки у семи матчах і вже заборгувала перемогу власним вболівальникам. «Нива» в останніх двох матчах зазнала поразки, тож на Чернігівщину вінничани вирушали з побажанням розжитися очками.
Першими відкрити рахунок мали можливість господарі поля. На 3-й хвилині Порохня пробивав по центру метрів з 15-и, але м’яч пройшов поруч зі стійкою. «Нива» відповіла небезпечним випадом Козьбана, але удар Дмитра прийшовся в руки Шираю.

На 30-й хвилині справжню майстерність довелося демонструвати Шкарбану. Це Мироненко потужним пострілом з кута карного майданчику направляв м’яч під поперечину – воротар «Ниви» у чудовому стрибку потягнув цей удар. Кінцівка тайму пройшла за переваги гостей, але численні навіси не принесли користь вінничанам.

У другому таймі небезпечних моментів навіть було менше, аніж до перерви. При цьому у воротарів роботи було багато, адже їм постійно доводилося грати на виходах під час розіграшів стандартних положень та кутових. Голкіпери не підвели і виконали свою праву на відмінно. А інших можливостей створити хоч щось гольове, окрім подач у карний майданчик, з боку суперників не було. Напевно, найпомітнішою фігурою у матчі була арбітриня Козорог, яка загалом продемонструвала 10 жовтих карток. Хоча у більшості випадів гравці дійсно їх заслужили.

Слід відзначити, що у кінці зустрічі поспішали в атаку як господарі, так і гості. З цього можемо зробити висновки, що нічия нікого не влаштувала.

Man of the match – Євген Шкарбан («Нива»)

З двох воротарів віддаємо перевагу представнику «Ниви» тільки по тій причині, що Євген в одному з епізодів дійсно врятував свою команду від неминучого голу. А ще Шкарбан частіше за свого колеги працював на виходах і робив це достатньо надійно.

 

Технічні дані

ФК «Чернігів» – «Нива» (Вінниця) – 0:0

Чернігів. Чернігів-Арена. 350 глядачів.

Головний арбітр: Козорог К.

Асистенти арбітра: Кравченко Ю., Переверзев А.

Жовті картки: Кривобороденко Кирило, 39 хв., Бібік Артур, 43 хв., Зенченко Олексій, 49 хв., Борщ Дмитро, 77 хв., Ментей Віталій, 89 хв., – Калітов Олександр, 10 хв., Худік Роман, 35 хв., Сербул Едуард, 62 хв., Слінкін Андрій, 85 хв., Бондар Дмитро, 90 хв.

«Чернігів»:  35.Ширай Олександр, 19.Борщ Дмитро, 18.Ментей Віталій, 23.Зенченко Олексій, 5.Романченко Анатолій, 20.Бібік Артур, 7.Міроненко Дмитро, 9.Кривобороденко Кирило (15.Лакеєнко Андрій, 57 хв.), 27.Чаус Максим (95.Лазаренко Богдан, 51 хв., (8.Макаренко, Андрій, 70 хв.), 17.Порохня Андрій, 3.Шумило Максим.

Запасні: 99.Гребенщиков Микита, 6.Вересоцький Андрій, 2.Самойленко Ігор, 22.Рощинський Олександр.

Головний тренер: Чорний Валерій

 

«Нива» (Вінниця): 35.Шкарбан Євгеній – 17.Бондар Дмитро, 4.Петрик Дмитро, 13.Сербул Едуард, 33.Слінкін Андрій, 5.Калітов Олександр (8.Кучер Володимир, 63 хв.), 7.Георгієв Віктор, 77.Зеленевич Максим (34.Громок Денис, 70 хв.), 44.Худік Роман (3.Хохлов Вадим, 84 хв.), 89.Козьбан Дмитро (70.Брижчук Антон, 54. хв.), 10.Загорулько Артур (20.Гемега Віталій, 79 хв.).

Запасні: 1.Гурідов Максим, 23.Борячук Олександр, 99.Костюк Євгеній, 22.Чухно Валерій, 25.Гавриленко Владислав, , 9.Мулик Володимир, 6.Граматік Констянтин.

Головний тренер: Циткін Володимир

 

Джерело: «СпортАрена», фото ФК «Чернігів»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу