Футбольний клуб "Нива" Вінниця
12 Грудня, 2019, 8:59

Екс-нивівець служить в районі ООС

З нагоди Всесвітнього дня футболу ми вирішили розповісти Вам про бійця Національної гвардії України, який свої професійні якості футболіста зміг поєднати їх з військовою службою. Зараз сержант Максим Пилипенко виконує бойові завдання в районі ООС.
Як розповідає Максим про свій шлях футболіста, в нього був професійний контракт на 3 роки з дублем “Волині” з Луцька. Потім виступав за “Ниву” з Вінниці та за інші клуби Вінницької області.
Але бойові дії на Сході країни не змогли залишити його осторонь, тому він підписав контракт.
– Військову службу повинні пройти усі, – говорить Максим, – так і вирішив вступити до лав Нацгвардії, покинув професійний футбол, але пристрасть до спорту не згасала. Тому, дізнавшись, що в НГУ є славнозвісна футбольна команда «Ягуар», почав цікавитись, як до неї потрапити. Отак, я й служу в одній з частин Національної гвардії і, одночасно, представляю ФК «Ягуар».Але головне для мене – це захист Батьківщини, – наголошує Максим.
На військовій службі за контрактом гвардієць з 2016 року. Бойові завдання в АТО/ООС виконує вже вдруге.
Під час служби, Максим вже встиг стати дворазовим фіналістом Кубка Ліги учасників АТО, чемпіоном Кубка ООС, кращим гравцем дивізіону Центр, кращим бомбардиром Кубка Героїв АТО сезону 2017. Він гравець збірної НГУ та фіналіст Суперкубка Героїв АТО 2018-2019.
– Скоро закінчується перший контракт. Про військову службу не жалкую – став більше уваги приділяти військовій справі, закінчив сержантські курси і паралельно навчаюсь на військовій кафедрі, планую стати офіцером, – розповідає Максим Пилипенко.

Джерело: сторінка ООС

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу