fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
3 Жовтня, 2021, 10:57

Едуард Сербул: «Нічия проти «Чернігова» засмутила»

Гру проти “Чернігова” прокоментував футболіст вінницької “Ниви” Едуард Сербул.

-Едуарде, “Нива” розійшлась миром з чернігівським однойменним колективом. Трішки несподіваний результат , як гадаєш?

– Ми їхали за перемогою і, особисто мене, засмутив нічийний результат! У нас було достатньо моментів, аби забрати три очки.  Будемо аналізувати і виправляти наші помилки!

-Твоє прізвище знову фігурувало в стартовому складі, на відміну від деяких попередніх матчів. Із чим це було пов’язано?

-Моя відповідь буде проста – у команді сильна конкуренція на кожну позицію. І абсолютно кожному гравцеві треба доводити щодня, щоб грати в стартовому складі!

-Аналітики та експерти пророкують “Ниві” боротьбу за 5-6 місце максимум. Як вважаєш, зможе команда попсувати нерви лідерам турнірної таблиці?

-Не наша робота стежити за аналітиками і експертами. Нехай говорять все, що завгодно. «Нива» – дуже амбітна і з характером. Скажу з упевненістю – жодній команді з нами легко не буде!

-Наступний матч граємо проти чернівецької “Буковини” – команди, яка відчутно додала в останніх ігрових турах. Та ще й гра посеред тижня. Чи вистачить декількох днів, щоб дати гідний бій супернику?

-Ми знаходимося в однакових умовах з “Буковиною”. У буковинців стільки ж днів на підготовку, як і у нас. Ось і перевіримо в середу, хто краще підготувався!  Буде цікавий матч. Ми чекаємо підтримку від наших вболівальників на стадіоні.

Спілкувався Андрій Пацановський

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу