fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
16 Листопада, 2020, 8:43

Едуард Сербул: «Ми вийшли на другий тайм проти «Рубікону» більш зібраними»

Гравець «Ниви» Едуард Сербул прокоментував прес-службі нашого клубу перемогу над «Рубіконом» (2:1):

–Ми розраховували саме на перемогу, а не на нічию. До перерви грали дуже гарно, мали забивати, але пропустили прикрий м’яч. Тому вийшли на другий тайм більш зібраними. Знали, що заб’ємо і чекали зручної нагоди.

Ми вивчали «Рубікон» за відеозаписами. Дізналися, що цей колектив нерідко порушує правила. І розраховували, що рано чи пізно київська команда отримає червону картку. Зрозуміло, чисельна перевага допомогла нам добитися успіху. Ми почали себе відчувати більш впевнено на полі.

Попереду у «Ниви» гра із лідером групи «Епіцентром». Прагнемо продовжити переможну серію. Знаходимося внизу турнірної таблиці, і дуже потребуємо очок.