fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
23 Жовтня, 2021, 15:06

Директора ДЮСШ «Нива» Ігоря Коваля обрали головою ДЮФЛ області

На звітно-виборчій конференції Дитячо-юнацької футбольної ліги області підбили підсумки за попередні чотири роки та обрали нового голову цієї громадської спілки.

Заступник голови ДЮФЛ Вінниччини Олександр Сидорук прозвітував про досягнення у останні роки. Він наголосив, що чемпіонат області серед дитячо-юнацьких команд є наймасовішим змаганням у футболі. В минулому сезоні на старт виходили 78 команд у різних вікових категоріях, а це майже дві тисячі дітей. Тоді ж Вінниччину в змаганнях ДЮФЛ України представляли 12 команд.

Серед проблемних питань йшлося про фальсифікацію заявкової документації з боку тренерів ДЮСШ. Але з цього сезону діє нововведення: команди cамостійно мають вводити гравців до Єдиної бази даних Української асоціації футболу, а на обласному рівні робитимуть тільки заявку на участь у змаганнях.

Делегат конференції Сергій Рабцун (Калинівка) позитивно оцінив роботу керівних органів ОДЮФЛ. За його словами, це стало помітно особливо у часи пандемії, карантину і дистанційного навчання. Незважаючи на все це, керівництво ОДЮФЛ спромоглося завершити всі обласні змагання минулого сезону, організувати церемонію нагородження призерів. Інших оцінок роботи виконкому ОДЮФЛ не було.

Найбільш інтригуючими на конференції були вибороли голови громадської спілки «ВОДЮФЛ». Цю вакантну посаду на безальтернативній основі (після голосування делегатів) зайняв директор ОДЮСШ «Нива» (колишня ДЮСШ Блохзіна-Бєланова) Ігор Коваль. Його першим заступником став спеціаліст Вінницької обласної Асоціації футболу (ВОАФ) Олександр Сидорук, заступниками – відповідальний за розвиток дитячо-юнацького футболу у ВОАФ Віктор Коваленко і директор ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Олег Тарлецький. Також обрали новий склад виконкому.

Ігор Коваль запевнив, що кардинальних змін у роботі ОДЮФЛ поки не буде. Наразі в першу чергу він вимагатиме привести у відповідність документацію колективних членів громадської спілки. Ігор Коваль збирається вислуховувати всі пропозиції і поступово вирішувати проблеми, які виникають.

-Я вже третій термін є членом виконкому ДЮФЛ України. Знаю, як працюють ДЮФЛ в різних регіонах. Збираюся використати цей досвід на новій посаді, – прокоментував Ігор Коваль.

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу