Друкується книга «Епоха вінницького футболу»

Книга «Епоха вінницького футболу»друкується і надійде у продаж наприкінці вересня.  Формат – А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки  з ілюстраціями. Українською мовою. Вартість 1-го тому – 430 гривень. Приймаються замовлення на придбання книги (vinniva@ukr.net, 096-983-56-66 – співавтор Леонід Загоруйко).

Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Вінницької області та охоплює період з 1911 року по теперішній час.

В першому томі викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спортивних товариств за період з 1911 по 1957 рік включно.

В книзі використані ексклюзивні знахідки, знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх вінницької області, а також низка фотографій з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги.

В книзі надано великий обсяг статистичного матеріалу, відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.