fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
26 Квітня, 2021, 8:56

Дмитро Попов: «В подільському дербі у захисті відсиджуватися не збираємося»

Захисник вінницької “Ниви” Дмитро Попов прокоментував перемогу над «Чайкою» (3:1)

-Дмитре, 19-й тур для “Ниви” був просто неймовірним. Якою була гра, на твою думку?

-Непростою, особливо перший тайм. У таймі другому ми перевели гру на половину поля суперника, і стало набагато легше. Але все одно для «Ниви» гра була напрочуд важкою.

-Останні матчі проти “Чайки” взагалі були особливо важкими для колективу майстрів з міста Вінниці. Наскільки такий фактор створював тиск на тебе та на інших нивівців?

– “Чайка” – дуже непростий суперник! Але ми не зважали на минулі результати з цією командою, а намагалися грати у свою гру.

-У тебе був особливий матч – 100-й у футболці вінницької команди майстрів, який забезпечив входження до символічного клубу імені А.Александрова. Це більше досягнення чи мотиваційний момент, аби працювати далі ?

-З одного боку, це є досягненням, а з іншого – мотивація, щоб далі грати в складі “Ниви” та здобувати результат для команди.

-Наступний матч – це не проста гра … Подільське дербі! Тим більше, що хмельничани претендують на підвищення у класі. Як гадаєш, вдасться попсувати нерви господарям?

-Ми кожну гру граємо на перемогу! Будемо прагнути її досягнути, а все покаже сама гра. Але я впевнений, що у захисті ми відсиджуватись не будемо!