fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
26 Листопада, 2020, 11:17

Дмитро Попов: «Молодь прогресує, і конкуренція за місце в складі стає гострішою»

Вашій увазі пропонується інтерв’ю з гравцем вінницької “Ниви” Дмитром Поповим.

Дмитре, футбольний рік в чемпіонаті дляНивифактично закінчився. Як ти оціниш виступи вінницької команди в новому сезоні?

-Звісно, місцем у турнірній таблиці я незадоволений. Але, якщо згадувати кожен матч окремо, то ми недорахувались чималої кількості очок. Гадаю, що закономірно поступилися лише “Діназу” та “Карпатам”. Це вселяє оптимізм і дає можливість розраховувати на підйом у таблиці навесні.

В процесі сезону більшість помилок команді адресується оборонним діям. Які проблеми, на твою думку, вдалось вирішити, а які вирішуватимуться вже навесні?

-Так! Ми пропустили дуже багато м’ячів, через це і знаходимось на такій позиції. Але я вважаю, що у нас достатньо кваліфіковані гравці оборони: це голкіпери, захисники, півзахисники. У нас часто змінювалась лінія оборони, були травми, вилучення. Десь залітали неймовірні м’ячі, десь ми самі допускали непотрібні результативні помилки. Гадаю, під час підготовки до другого кола ми плідно попрацюємо над грою у захисті і будемо пропускати набагато менше.

Раніше тебе часто залучали до позиції опорного півзахисника. Під керівництвом Олега Шумовицького ти граєш центрального захисника. Яка позиція тобі імпонує більше?

-У дитячому футболі я взагалі не грав на позиції захисника, був нападником. Потім півзахисником. На позиції півзахисника є можливість більше зустрічатись із м’ячем, загострювати гру, але все ж мені набагато ближча і комфортніша позиція центрального захисника.

Більшість юних новачків команди прогресують та покращують свій рівень гри. Чи відчуваєш ти конкуренцію між своїми одноклубниками?

-Наша молодь прогресує, із кожним днем конкуренція стає більшою. Це відчувається і йде на користь команді. Усі гравці викладаються на тренуваннях та матчах, що дає команді змогу прогресувати.

Попереду останній матч в цьому році, ще й 1/8 Кубку України! Чого ти очікуєш від цієї баталії та яким він буде для вінничан?

-У нас дуже цікавий та сильний суперник – команда Прем’єр-ліги «Колос»! Звісно, вона є фаворитом у цьому матчі. Буде дуже важка гра для нас. Але можу сказати точно, що «Нива» залишить усі сили на полі для здобуття позитивного результату.

Спілкувався Андрій Пацановський

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу