fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
28 Серпня, 2021, 20:46

Дмитро Козьбан: «До «Ниви» повернувся із великим задоволенням»  

Нападник Дмитро Козьбан грав за «Ниву» у 2009-2011 роках та із кращого боку запам’ятався вболівальникам. Досвідчений 32-річний гравець щойно підписав контракт із нашим клубом і сьогодні вже вийшов на заміну в матчі зі столичним «Рубіконом» (4:0). Він прокоментував пресслужбі «Ниви» результат гри:

–«Рубікон» – непогана команда. Вона виграла в попередньому турі із рахунком 3:0. Але сьогодні ми, безумовно, переграли киян. Окрім  чотирьох голів, могли забивати ще 5-6 м’ячів. «Ниві» потрібно додавати від матчу до матчу, боротися за перемогу в кожному із них. А далі – подивимося на загальний результат.

Дмитро Козьбан  також поділився емоціями від повернення до команди із міста над Бугом:

-«Нива» – це моя рідна друга домівка. Моя дружина – із Вінниці, я довго тут мешкаю. Тому із великим задоволенням буду допомагати «Ниві».

Щодо свої гри в сьогоднішньому матчі. У мене давно не було ігрової практики. Я три місяці перебував без команди. Тому потрібно увійти в ігровий режим. Думаю, що далі буде тільки краще. Проти «Рубікону» я вийшов на 20 хвилин на заміну. Почував себе добре, і вважаю, що далі зможу більше давати команді.

Пресслужба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу