fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
2 Травня, 2021, 15:34

Дмитро Бондар: «В масці грати незручно, але така рекомендація лікарів»

Подільське дербі (2:0 на користь «Поділля») прокоментував захисник вінницької “Ниви” Дмитро Бондар.

-Дмитре, насамперед хочу привітати з Великодніми святами і побажати домашнього затишку та сімейного благополуччя твоїй родині! З одужанням  та поверненням до ігрового процесу. Як себе почуваєш?

-Моє самопочуття наразі задовільне. В тренувальному процесі також було непогано (є час відпочити ще) , а ось в ігровому плані – було важко.

– “Нива” поступилась у черговому подільському дербі під номером 77! На твою думку , які причини цієї прикрої поразки?

-Причини можна шукати завжди! Але, на сьогоднішній день, команда “Поділля” об’єктивно виглядає потужнішою. Також і ми припустились хибних дій, в тому числі і я здійснив грубу помилку.

-Тобто, епізод з поставленим пенальті ти вважаєш своєю помилкою?

-Зрозуміло, що фол був! Але порушував правила я до штрафного майданчика. Коли вже побачив, що Каверін і так туди ввірветься, я його відпустив! Жовта картка та штрафний – згоден, “точка” – ні.

-На сьогоднішній момент емоції вщухли та момент вже не повернути назад. Але чи зіграв би ти інакше, якщо мав вибір?

-Звичайно! Я б “розібрався” з суперником ще раніше. У нас залишався один захисник проти двох суперників. Тоді, теоретично, пішла б передача на дальнього гравця, і той розстрілював би ворота, які захищав Макс. Важка ситуація.

-Наступний матч лише через тиждень, оскільки “Нива” пропускатиме тур через непарну кількість команд! Зможуть хлопці відновити фізичний та моральний стан до наступної гри?

-Впевнений у цьому! Поїдемо до Чернігова лише за перемогою.

-На поле ти вийшов в додатковому екіпіруванні, з маскою на обличчі. Як грається в такому “образі” ?

-Таки дійсно, переглядаю епізоди свого виходу і трішки дивно від цього. А ще незручно та некомфортно, проте такі рекомендації наших лікарів, а їх потрібно слухатись (посміхається-авт.).

Спілкувався Андрій Пацановський

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу