fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
28 Вересня, 2021, 8:56

Дмитро Бондар: «Помилково пішли великими силами вперед, за що нас покарали»

Враженнями від гри проти львівських “Карпат” поділився захисник вінницької “Ниви” Дмитро Бондар.

-Дмитре, зелено-біле дербі йде в актив супернику вінницької “Ниви”. Чого не вистачило для здобуття позитивного результату?

-Важко було увесь другий тайм оборонятися, хоча і трималися непогано. Помилкою було те, що пішли великими силами вперед, і нас відразу покарали.

 

и наглухо зацементував свій фланг, чого не скажеш про минулий матч проти “Діназу”. Чому такий “контраст” ?

-Я б не сказав, що слабо відіграв в матчі проти вишгородців… Так, помилявся частіше, чим зазвичай, але без катастрофічних “пожеж”

Після кожної гри переглядаю запис, аналізую свою гру та намагаюсь виправитись вже в наступній. Головне – робити правильні висновки і намагатися менше “привозити” неприємностей для наших воротарів. Адже кожний такий випадок змушує не тільки тебе напружувати, але й інших. Якщо працювати над помилками, то дедалі ставатимеш тільки сильнішим. Це футбол, інакше не виходить

 

Родзинка першого тайму –  підкат та порятунок воріт своєї команди після удару Амбросія Чачуа. Як тобі вдалось швидко зорієнтуватись в цьому епізоді?

-Пішла швидка контратака, опинився між двома гравцями. Бачу, що не встигаю до жодного з них і, оцінивши ситуацію, одразу побіг в дальній кут. Виходить, що вгадав (посміхається-авт.). Кожен мій одноклубник зробив би те саме, звичайний ігровий епізод

 

Наступний свій матч “Нива” проведе в Чернігові, на синтетичному покритті. Вплине на якість гри команди зміна виду газону?

-Немає різниці де грати, трава це чи синтетика! Потрібно виходити і вирішувати всі справи на полі.

 

Спілкувався Андрій Пацановський

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу