Футбольний клуб "Нива" Вінниця
3 Листопада, 2017, 12:12

Дмитро Попов – найвлучніший стрілець серед нивівців. Фоторепортаж

Другого листопада у тирі Вінницького педуніверситету відбувся незвичний турнір. Він був присвячений нещодавньому 40-річному ювілею головного тренера «Ниви-В» Дениса Колчина.

 

Підтримка «короля спорту»

В стрільбі з пневматичної зброї змагалися всі гравці, представники адміністрації і тренерського штабу нашого клубу другої ліги. Турнір відбувся на запрошення директора обласної школи стрільби, віце-президента обласної федерації і головного тренера збірної Вінниччини з кульової стрільби Віктора Щерби. Як виявилося, він є палким вболівальником вінницького футболу.

– Як член колегії спортуправління Вінницької ОДА, я переживаю за всі види спорту. Офіційно за мною закріплені всі різновиди стрільби – включаючи стендову, з луку тощо. Особливо підтримую наймасовіші види – «королеву спорту» легку атлетику і «короля спорту» футбол. Бажаю, щоб наша рідна «Нива» піднялася із другої ліги до першої і рухалася далі, – ділиться Віктор Щерба. – Окрім того, дуже важливо, щоб всі молоді вінничани, включаючи й футболістів, вміли поводитися зі зброєю. На жаль, нині не у всіх загальноосвітніх школах Вінниччини навчають нашому військово-прикладному виду спорту.

Віктор Щерба нагадав, що у Вінниці кульова стрільба останнім часом розвивається дуже непогано.

– Серед наших земляків є призери світу та Європи, Паралімпіад. За останні роки ми виховали вісім майстрів спорту міжнародного класу, 35 майстрів спорту, – підкреслив Віктор Щерба.

 

Вчаться влучати у ціль

Футболісти стріляли з пневматичної гвинтівки (найсучаснішими чеськими кульками) на десять метрів. Це олімпійська вправа, яка виконується на всіх чемпіонатах світу та Європи. Після трьох пробних пострілів спортсмени робили десять залікових. Цікаво, що після виступу за паперовою мішенню ходити було не потрібно: натиснув на кнопку, і автоматика доставила її прямо в руки!

Серед учасників змагання був і Денис Колчин. Він подякував очільникам обласної стрілецької федерації за подарунок команді.

– Мета таких змагань – об’єднання нашого колективу. Ми можемо побачити один одного у невимушеній обстановці, поспілкуватися, пожартувати. Тут нас вчать правильно стріляти. Це цікаво і важливо для будь-якого чоловіка, – каже головний тренер «Ниви-В». – В тирі наші гравці намагаються влучати у «яблучко». Це важливо, бо у нашої команди останнім часом з цим є проблеми, ми мало забиваємо.

 

Захисник випередив воротаря і нападника  

Півзахисник Олег Дмитренко розповів, що раніше неодноразово мав справу зі зброєю.

– Мої старші брати – мисливці. Під час відпустки виходжу з ними на полювання. Тому стріляти мені до вподоби. Цікаво спробувати свої сили і в спортивному змаганні, – розповів Олег Дмитренко.

А ось півзахисник Тимофій Брижчук останній раз тримав зброю у школі.

– Інструктори детально розповіли нам про ази кульової стрільби, і все стало зрозумілим. Все ж сподіваюся, що ці навички мені не доведеться використовувати у реальному житті. Водночас зазначу, що і у футболі, і у стрільбі необхідно зберігати холоднокровність і витримку, – сказав Тимофій Брижчук.

Призери отримали грамоти і медалі. Бронзовим медалістом став нападник Максим Яськов, срібним – воротар Андрій Кліщук, а чемпіоном виявився захисник Дмитро Попов. Нагородження проводили Віктор Щерба і Денис Колчин. Кращі стрільці розташувалися на п’єдесталі пошани.

Спортивний директор клубу Михайло Куниця підсумував, що всі нивівці отримали «море задоволення» від нагоди постріляти. Окрім того, вони отримали корисні практичні навички на випадок, якщо доведеться захищати країну зі зброєю в руках.

Прес-служба СФК «Нива-В»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу