«Діназ» (Вишгород) – «Нива» – 1:1

11 липня «Нива» на Київщині зіграла контрольний поєдинок проти «Діназа» (Вишгород). Цей клуб є суперником нашої команди у новому сезоні групи «А» другої ліги чемпіонату України.

«Нива» розпочала поєдинок у такому складі: Максим Гурідов (в), Дмитро Попов, Назар Виздрик, Денис Червінський, брати Тимофій і Антон Брижчуки, Ігор Маляренко, Ярослав Браславський, Давид Подкуйко та два гравці на перегляді. Загалом тренерський штаб нашої команди задіяв в матчі 17 футболістів.

Перша половина зустрічі минула без голів. На початку другого таймі вінничани відкрили рахунок. Відзначився гравець, який перебуває на перегляді. Але дуже швидко, через кілька хвилин, вишгородці відігралися. З цим рахунком 1:1 і завершився поєдинок. Хоча ще гольові нагороди були у обох колективів

– Гра була рівною. В деякий період «Діназ» трохи більше контролював м’яч. Але наші футболісти швидше виходили у атаку. Отже, матч вийшов хорошим і динамічним, – каже головний тренер «Ниви» Колінс Нгаха.

– Колінсе, яке враження залишила гра «Діназа»?

– Ця команда намагається грати у комбінаційний футбол (через пас), а не просто вибивати ігровий снаряд вперед. Коли «Діназ» втрачає м’яч, гравці одразу намагаються вступати у відбір. Цей колектив, хоча до останнього часу ще мав аматорський статус, справляє враження професійного ФК. Його виконавці чітко знають, як діяти в тих чи інших ігрових епізодах.

– Чи задоволені Ви діями нивівців?

– В матчі не було кілька наших основних гравців. Без них команда діяла дуже непогано, я задоволений.

Наступну гру «Нива» проведе вдома, на стадіоні «Олімп» ВНТУ. У неділю, 14 липня, вона приймає «Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Бершадський район). Початок – о 11.00.

Прес-служба ФК «Нива»