«Діназ» – «Нива» – 5:1. Огляд, технічні дані

Поєдинок проходив не в Макарові, де “Діназ” відкривав чемпіонат проти “Буковини”, а в Демидові. Цього разу підопічні Володимира Бондаренка зі старту взяли бика за роги і вже в дебюті домоглися розгромної переваги. Євген Чепурненко реалізував пенальті, а ось Ігор Кірієнко і Святослав Грабчак забивали з гри.

Як і у Львові, голів цих в трансляції вболівальники не побачили, так як вона так і не розпочалася вчасно. Технічні проблеми або з обладнанням, або з інтернет-з’єднанням, стають уже неприємною тенденцією для багатьох клубів Другої ліги.

Те, що матч фактично закінчився на 11-й хвилині, зрозуміло і без додаткової підказки. “Діназ” надалі просто катав суперника по полю, не залишаючи багато шансів на контргру. Порадувало уболівальників “Ниви” хіба що повернення на поле форварда Артура Загорулька, який вийшов після перерви. Якщо є у вас така можливість – обов’язково подивіться автогол, який підопічні Бондаренка організували в кінцівці матчу. Перед цим Чепурненко довів рахунок до 4:0, а вже перед самим фінальним свистком Роман Капаністий реалізував пенальті.

Другий поспіль домашній матч “Діназ” виграє з рахунком 5:1. “Нива” ж заглиблюється на дно таблиці із різницею м’ячів 3-11 після трьох зустрічей і “0” в графі очок…