«Діназ» – «Нива» – 1:1. Коментар Олега Шумовицького

Сьогодні, 16 лютого, вінницька «Нива» на Київщині провела черговий контрольний поєдинок. Нашим суперником був «Діназ» (Вишгород), який посідає четверту сходинку в групі «А» другої ліги чемпіонату України з футболу.

Наша команда вийшла на поле в такому стартовому складі: Гурідов, Федорук, Попов, Підопригора, Дворовенко, Демченко, брати Брижчуки, Подкуйко, Загорулько, Браславський. На заміну виходили Івашків, Гевліч, Когут.

Наприкінці першого тайму «Нива», на жаль, не реалізувала пенальті. Його заробив Артур Загорулько, який й виконував «стандарт».

Наприкінці другого тайму, на 83-й хвилині, Підопригора сфолив у власному карному майданчику. «Діназ» реалізував пенальті і повів в рахунку. 1:0.

Гол у відповідь на останніх хвилинах провів Дмитро Івашків. Другим темпом, після відскоку, він добре приклався до м’яча і влучив у ціль! Отже, 1:1.

Результат гри оцінив головний тренер «Ниви» Олег Шумовицький:

– Результат є позитивним. Нам вдалося зіграти компактно та без помилок в обороні. Також сьогодні непогано проявила лінія півзахисту «Ниви».

Мілкі помилки, зрозуміло, були. Але, чим менше ми робимо замін, тим кращим є результат. Тобто ми потроху формуємо оптимальний склад на сезон.   

– Олеже Сергійовичу, саме із «Діназом» наша команда проведе перший офіційний поєдинок в 2020 році …

– «Діназ» – хороша і добре укомплектована команда. Вона демонструє якісний футбол. У «Діназа» – хороше володіння, контроль м’яча.

– Минулими роками в контрольних поєдинках «Нива» переглядала багато потенційних новачків. А зараз система відбору інша, точкова?

– В першу чергу ми переглядаємо вихованців вінницького футболу, гравців «Ниви» U-19. І беремо футболістів у ті зони, які нам необхідно підсилювати.     

Пресслужба ФК «Нива»