Денис Колчин: «Нам вдалося нейтралізувати найсильніші сторони «арсенальців»

Головний тренер «Арсеналу-Київщини» Олександр Акімов після гри певний час спілкувався з суддями, а ось від коментарів пресі відмовився. Натомість головний тренер «Ниви-В» Денис Колчин, як завжди, залюбки прокоментував матч.

– Гра була дуже якісною. Наші футболісти виконували всі вказівки, які тренери давали на тренуваннях. Радує, що все те, над чим ми працювали, виконується на полі. Наші футболісти зіграли дуже дисципліновано і організовано. Дякуємо їм за якісну і чесну працю. Гравці виконали наші вимоги, які, слава Богу, дають результати.

– Денисе Борисовичу, як команда спромоглася перебудувати гру за відсутності дискваліфікованого Ярослава Браславського?

– Ви самі бачили. Нам лише трохи забракло реалізації створених гольових ситуацій. Головне, що суперник не мав серйозних можливостей для взяття наших воріт. При всій повазі до «Арсеналу», нам вдалося нейтралізувати його найсильніші сторони. В той же час ми створили достатню кількість моментів ще в першому таймі, щоб досягнути успіху раніше. Але воротар суперників зіграв дуже добре.

– Наша команда і в подальшому планує грати на Центральному міському стадіоні. Наскільки це може позитивно вплинути на якість гри і результати?

– Я повернувся на Центральний міський стадіон Вінниці через 20 років. Через це у мене нахлинуло багато позитивних емоцій і спогадів. Адже на цій арені я виступав в якості гравця. Тоді на матчі ходили багато тисяч вінницьких уболівальників.

Атмосфера на цьому стадіоні завжди чудова. Можливо, лише трибуни варто трохи підремонтувати. На ЦМС зовсім інші відчуття гри, ніж на арені зі штучним покриттям. Приємно не лише зіграти на цьому стадіоні після тривалої перерви, але й виграти!  Дякую вболівальникам, які прийшли нас підтримати, незважаючи на не найкращу погоду і дощик.

– Напевно, виникали складнощі у зв’язку з переходом зі штучного газону на натуральний?

– Ні. Тому що останні два тижня ми тренувалися на натуральних полях.

Прес-служба СФК «Нива-В»