Денис Колчін: «В Обухові провели не найкращу свою гру»

Головний тренер «Ниви» Денис Колчін прокоментував прес-службі нашого клубу перебіг матчу в Обухові:

– Ми дуже хотіли перемогти. Але наші футболісти провели не найкращу свою гру. Суперник не давав нам спокійного життя. До того ж після складного матчу з «Поліссям» (Житомир) хлопці поки повністю не відновилися психологічно і не найкращим чином виглядали фізично. З одного боку, діяли непогано, але водночас й важкувато.

– Денисе Борисовичу, поєдинок виявився дуже складним і нервовим. Чому?

– Тому що над нами висів «дамоклів меч» необхідності досягти позитивного результату. Через це хлопці й нервували, бо боялися помилитися. Але головне, що нам вдалося здобути три очки!

– В першому таймі «Нива» виглядала досить непогано, створила низку гольових ситуацій …

– В першому таймі ми могли забити ще три м’ячі і закрити всі питання щодо підсумкового результату.

– А ось в другому таймі «Арсенал» почав серйозно тиснути. З чим пов’язана така переміна ролей на полі?

– Повторюся, наші гравці були психологічно спустошені після попереднього матчу з «Поліссям». Тому у їх грі не було «вогника». Також ми розуміли, що від результату гри в Обухові багато що залежить в турнірному плані, звідси й нервовість на полі.

– Гравцям потрібно якнайкраще відновитися перед наступною домашньою грою з «Прикарпаттям», дуже серйозним суперником. Чи є Вас якість особливі прийоми, щоб наш колектив на цю гру був свіжим і «як новенький»?

– Ми будемо намагатися якнайкраще відновити футболістів, зняти їх напругу. Але нічого надприродного в цьому немає. До «Прикарпаття» готуватимемося, як до будь-якої іншої гри. Але – дуже важливої!

Прес-служба СФК «Нива»