fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
26 Травня, 2018, 21:06

Денис Колчін: «Наші футболісти виконали план на гру»

Головний тренер «Ниви» Денис Колчін прокоментував прес-службі вінницького клубу виїзну перемогу над ФК «Львів» (3:0):

– Денисе Борисовичу, наша команда провела активні  відрізки наприкінці першого тайму і на початку першого. Це був такий тактичний задум або далася взнаки гарна функціональна готовність? Чи це все ж сталося випадково?

– Наші футболісти виконали план на гру. А вийшло те, що вийшло. Чіткого завдання проявляти активність на тих чи інших відрізках матчу не було. Просто нам вдалося примусити помилитися суперника і скористатися цим.

– Кого можна з позитивного боку сьогодні відзначити в складі «Ниви»? Або ж всі гравці порадували?

– Вся команда провела матч дуже грамотна. Виділяти нікого не варто.

– «Нива» досить надійно відіграла в захисті. Багато ударів по воротах було заблоковано і навіть не доходило до воротаря. Було завдання якомога надійніше зіграти в захисті, щоб не пропустити?

– Безумовно. Ми прагнули у Львові зіграти «на результат». Нас влаштовував будь-який позитивний підсумок. Тому завданням було надійно і чітко відпрацювати в обороні, що нам і вдалося.

– Чимось ФК «Львів» здивував у порівнянні з нашими попередніми очними зустрічами? Адже ця команда готується до виступів у Премєр-лізі.

– Необхідно розуміти, що більшість хлопців, які зараз грали проти нас, навряд чи будуть грати у Прем’єр-лізі. Але ФК «Львів» – хороша команда, яку ми добре вивчили. І завдяки правильній підготовці до гри змогли реалізувати все, що запланували.

– «Нива» 18 матчів поспіль грає без нічиїх і третій матч поспіль виграє на виїзді. Чим можна пояснити те, що останнім часом ми краще виступаємо у гостях, ніж удома?

– Так склався календар. В домашніх матчах останнім часом, в третьому колі чемпіонату, нам доводиться грати із сильними суперниками. За виключенням «Буковини», де ми пропустили на доданих хвилинах і незаслужено програли. При всій повазі до чернівецької команди, вона практично один раз вдарила в рамку наших воріт і привезла додому три очки. Чимось схожа ситуація була і в останньому матчі з «Прикарпаттям», де ми також домінували на полі.

Отже, у «Ниви» немає задачі вигравати тільки вдома чи тільки у гостях. Не завжди вдається досягти бажаного результату, але – це футбол!

– Заключний матч чемпіонату ми проводимо з «Агробізнесом». Турнірного значення він не має. Але є мета взяти реванш у команди з Волочиська за попередні поразки?

– Ми готуємося до кожної гри з однією метою – перемогти. Причому незалежно від суперника і турнірного становища.

– Будете виявляти слабкі місця у «Агробізнеса»?

– Будь-якого суперника можна обіграти, якщо докласти до цього всіх зусиль.

Прес-служба СФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу