Денис Колчін: «Ми нейтралізували сильні сторони «Вереса»

Головний тренер «Ниви» Денис Колчін прокоментував прес-службі клубу виїзну перемогу над «Вересом» (1:0):

– Денисе Борисовичу, вітаємо із перемогою. Вважаєте результат поєдинку справедливим, ми переграли рівнян?

– Безумовно. Ми сьогодні грали сильніше і перемогли заслужено. Нейтралізували сильні сторони «Вереса». І водночас використали свої сильні якості. В цілому «Нива» контролювала гру. Погано, що не забили більше голів: шансів вразити ворота суперника було достатньо. Особливо у другому таймі. Але нам поки що бракує спокою та майстерності для того, щоб перетворювати гольові шанси у забиті м’ячі.

– Капітан Ігор Маляренко вийшов лише на заміну. Чому?

– Чи моє рішення. Склад визначається із об’єктивної поточної ситуації. В тому разі враховується й показники гравців на тренуваннях. Ми проводимо певну ротацію складу, це природно. Не може одна людина відіграти на одному рівні такий тривалий турнір! Ротація йде на користь команді, що красномовно засвідчив сьогоднішній результат.

– Вчергове Артем Кулініч продемонстрував вдалу гру …

– Погоджуюся. Але водночас відзначу, що сьогодні всі – молодці. Виділити одного Кулініча буде невірно. Бо вся команда працювала на перемогу. Мені сьогодні сподобалося, як увійшов у гру (на заміну – авт.) Максим Яськов. Я радий, що він вчергове демонструє непогану гру. Подобається, як Максим працює на тренуваннях і виходить на заміну.

Прес-служба СФК «Нива»