Футбольний клуб "Нива" Вінниця
23 Вересня, 2018, 20:18

Денис Колчін: «Автор переможного голу Павло Федосов прогресує»

Важливу виїзну перемогу над одноклубниками із Тернополя прокоментував головний тренер нашої команди Денис Колчін:

– Гра була важкою, нервовою. Суперник запропонував хороші швидкості. «Нива» (Тернопіль) – сильна та агресивна команда. Наші хлопці відчували високу відповідальність за результат, багато віддали сил. Тому, на жаль, вони грали не так цікаво, як можуть.

В цілому ми діяли на полі непогано. Але в кінцівці матчу почали більш нервувати, намагалися зіграти якомога надійніше. Ця нервовість далася взнаки на перебігу подій на полі. Бо наші футболісти мали знайти можливість розвинути успіх після першого забитого голу. Адже тоді суперник пішов ва-банк, і з’явилися хороші зони для швидких контратак.

– Денисе Борисовичу, в останніх матчах розігрався наш форвард Павло Федосов, почав забивати. Приніс він перемогу й у Тернополі. Ви задоволені його грою, прогресом?

– Павло Федосов, зрозуміло, молодець. Він забив м’яч у Тернополі, чим я цілком задоволений. Цей гравець, безумовно, прогресує. Хоча ще над багатьма ігровими моментами Павлу ще потрібно попрацювати.

– Наступного тижня «Нива» проведе два домашні матчі – на Кубок і в чемпіонаті України. Який з них, на Вашу думку, є важливішим? Вболівальники, переважно, вважають більш пріоритетним кубковий двобій.

– Наші вболівальники – дуже вимогливі. І ми не будемо грати не в повну силу жоден із матчів, фани нам цього не пробачать. «Нива» не розділяє матчі на більш чи менш важливі. Не для того ми виходимо на поле, тим більше у Вінниці!

– Що можна сказати про нашого наступного суперника «Гірник» (Кривий Ріг), одного із лідерів групи «Б» другої ліги?

– Це сильна команда, яка гарно атакує. Вона забила більше за інших голів серед обох груп другої ліги. Це вже багато про що говорить. Тому невипадково «Гірник» пробився до 1/16 фіналу Кубку України.

Також цікаво буде порівняти наші сили із можливостями одного із лідерів групи «Б». Бо у першому колі ми зіграли з кожною із команд групи «А» і приблизно уявляємо їхній рівень.

Думаю, гра буде важкою і водночас цікавою для глядачів.

Прес-служба СФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу