Cудді матчу: “Нива” – “Полісся”

Призначено арбітрів на матчі перенесеного 21-го туру чемпіонату України у групі «А» Другої ліги, який відбудеться цієї середи, 15 травня. Зокрема, на зустрічі “Нива” (Вінниця) – “Полісся” (Житомир) працюватиме наступна суддівська бригада:

Головний арбітр – Резніков Д.М. (Кам’янське)

Асистенти арбітра – Чопілко Т.Г. (Київська обл.), Остапчук В.І. (Суми)

Четвертий арбітр – Кисельов П.В. (Жмеринка)

Спостерігач арбітражу/делегат ФФУ – Овчар І.І. (Івано-Франківськ)

У якості головного арбітра 30-річний Денис Резніков почав обслуговувати матчі другого вітчизняного дивізіону ще з 2012 року, а з весняної частини сезону 2017/18 працює й у Першій лізі.

Цікаво, що для Д.Резнікова це буде вже не перша гра за участю обох нинішніх суперників. Саме цей рефері працював на матчі минулого друголігового сезону “Полісся” – “Нива – В”, що відбувся 15 жовтня 2017 року у Коростені й завершився впевненою перемогою гостей з Вінниці з рахунком 2:0. Інше “побачення” вінничан із кам’янським арбітром було менш приємним, адже 18 квітня того ж 2017 року “Нива” з аналогічним рахунком поступилася вдома одеській “Жемчужині”. У тій зустрічі суддя показав гравцям 5 жовтих карток, тоді як у згаданому вище коростенському матчі – уже 7, що, до речі, згодом стане майже звичною його “нормою”. При цьому більш суворе покарання, червону картку, пан Резніков останнім часом застосовує вкрай рідко: у 12 проведених поєдинках поточного сезону він лише двічі вилучав футболістів з поля, і ще стільки ж – у 18 матчах сезону минулого.

 

Нагадаємо, що зустріч “Нива” – “Полісся” пройде на Центральному міському стадіоні м. Вінниці й розпочнеться о 17.00.

 

Підготував Роман Буга