fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
9 Липня, 2018, 18:54

Cезон відкриваємо нивівським дербі

Сьогодні, 9 липня, у Будинку футболу відбулося засідання Ради ліг ПФЛ, після чого команди отримали календар змагань. Зважаючи на те, що рішенням Виконкому ФФУ ФК “Чорноморець” Одеса виступатиме в УПЛ, а ФК “Фенікс” (Буча) надіслав лист про зняття зі змагань через фінасові труднощі, у наступному сезоні Першої ліги виступатиме 16 команд. Таке рішення ухвалила Рада ліг ПФЛ перед жеребкуванням.

Зазначимо, що ФК “Геліос” завершує процес зміни назви на ФК “Кобра”, тому у Першій лізі команда “сонячних” виступатиме під цією назвою. При цьому, юридична адреса, код ЄДРПОУ змінюватися не будуть. Команда проводитиме домашні матчі на стадіоні “Геліос-Арена” м.Харків.

Щодо Другої ліги, то згідно з рішенням Конференції ПФЛ змагання у Другій лізі буде проведено за географічним принципом у двох групах. Змагання пройдуть за форматом у три кола. Відзначаємо, що “Черкаський Дніпро” (Черкаси) базуватиметься у селі Білозір’я, що на Черкащині, під назвою “Черкащина Академія”. У третьому колі команди, які посядуть перші п’ять місць, проведуть свої перші матчі вдомаі зіграють одним домашнім матчем більше ніж команди з нижньою п’ятірки.

В першому турі наша команда 22 липня (неділя) вдома зіграє з тернопільською “Нивою”.

Джерело: pfl.ua

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу