fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
20 Червня, 2018, 20:41

Cергій Паламарчук: «Футбол – це шахи з інстинктом»

Півзахисник Сергій Паламарчук, один із лідерів вінницької «Ниви», розповів про себе.

– Сергію, як тобі Вінниця?
– Дуже сподобалася. Хоча в силу щільного графіка тренувань та ігор я поки мало що встиг побачити. Радує той факт, що Вінниця – футбольне місто, люди тут небайдужі до гри № 1. Я сподіваюся, що у мене вийде радувати вболівальників хорошою, якісною, красивою грою
– Донедавна ти змінив низку професійних футбольних клубів. Що вплинуло на рішення обрати вінницьку «Ниву»?
– Я грав за одеську «Жемчужину» під керівництвом Дениса Колчіна. Працювати під керівництвом такого тренера, це прекрасний досвід. Тому я з радістю погодився на його пропозицію спробувати себе в вінницькому клубі.
Для мене велика честь, що Денис Борисович вірить в мене, і знову прийняв у свій колектив. Тим більше, я знав, що перед командою ставляться найвищі цілі.
– Не заважав адаптації той фактор, що ще у минулому сезоні, у складі тієї ж «Жемчужини» ти забив нам гол?
– Я добре пам’ятаю цю нелегку, цікаву гру. Завжди приємно забивати. Тим більш серйозному, сильному супернику. Думаю, що на загальну адаптацію в колективі це не могло вплинути. Адже всі хлопці – професіонали. І чудово розуміють, що на той момент я захищав кольори іншого клубу,суперника. Але, безумовно, приємно, що нивівці запам’ятали мене і згадали мені цей момент.
– Хто є для тебе фаворитом світового футболу, а хто кумиром?
– З раннього дитинства я вболіваю за каталонську «Барселону». Це клуб з більш, ніж сторічною історією. Мені подобається стиль і характер каталонського футболу. У цій команді довгий час грав мій футбольний кумир – Роналдіньо. Напевно, саме він є для мене прикладом знаного спортсмена. Великого, в першу чергу, своєю самобутністю і безумовною любов’ю до справи. Юним хлопчиком я з завмиранням серця стежив за грою Роналдіньо, повторював фінти і все сильніше і сильніше закохувався в футбол. .
– З якою легендою минулого ти б зробив спільне фото?
– Це Пеле. Я вважаю цю людину дійсно легендарним. Крім того, що Пеле зробив для світового футболу, мене вражає його діяльність, спрямована на підняття рівня освіти в бідних бразильських районах. Тисячі хлопчиків вчаться грамоті і здобувають знання завдяки книгам, написаним цим геніальним футболістом.
– Чим полюбляєш займатись у вільний від футболу час?
– Люблю настільні інтелектуальні ігри, такі як шахи і нарди. Один з дуже шанованих мною тренерів, Пеп Гвардіола, сказав: «Футбол – це шахи з інстинктом». Я поділяю цю думку, тому що подібного роду ігри розвивають логічне мислення, кмітливість, допомагають «бачити поле». Ще люблю проводити час з сім’єю, бувати на природі. Ну й море – який одесит без цього !?
– Декілька слів вболівальникам.
– Дякую вболівальникам за теплий прийом у свою велику футбольну сім’ю. Мені неймовірно приємно бути в команді. І одночасно я відчуваю велику відповідальність. Адже «Нива» – клуб з серйозною історією і традиціями. Я буду намагатися тримати цю високу планку, втілювати в життя надії вінницьких вболівальників, які по-хорошому хворіють футболом.

Матеріал надав Андрій Пацановський

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу