fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
6 Червня, 2021, 10:00

Борячук і Циткін – у збірній 25 туру!

Sport Arena називає символічну збірну чергового туру Другої ліги сезону 2020/21. У ній є вінницький футболіст і наш тренер.

Лівий захисник – Олександр Борячук (Нива)

Вінничани грали з суперником, для якого цей матч був останнім шансом призупинити лідерів перед достроковим підвищенням у класі. Разом із тим, для оновленої Ниви матч із Епіцентром – це можливість перевірити свої сили на суперниках високого рівня амбіцій. І «зелено-білі» виграли, а Борячук напрочуд активно відіграв на своєму фланзі. Олександр і сам пробивав по воротах дунаївчан, а після ауту на своєму фланзі видав результативну подачу на Петрука – і це був переможний гол матчу.

 

 

ТРЕНЕР ТУРУ – ВОЛОДИМИР ЦИТКІН (НИВА ВІННИЦЯ)

За підсумками весняної частини сезону вінницька команда в трійці найкращих – це неймовірний прогрес після осіннього відрізку, коли Нива знаходилася серед аутсайдерів. Варто відзначити велику тренерську роботу, яку провів Циткін на чолі вінничан, запросивши правильних футболістів на підсилення та розкривши нові якості в тих, хто вже був у команді. Перемога над мотивованим Епіцентром показала, що Нива зробила крок вперед у своєму розвитку.

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу